Wiadomości branżowe

100 mln w portfelu kredytów odnawialnych

Wartość kredytów odnawialnych udzielonych w ramach rachunku eKONTO przekroczyła 100 mln zł.

Jednocześnie, do 17 listopada trwa promocja Taki Sam Limit+, która znosi prowizję przygotowawczą z tytułu przyznania kredytu odnawialnego przenoszonego do mBanku.

mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce stale poszerza ofertę kredytową, proponując obecnie atrakcyjną cenowo, wygodną i dostępną oraz w pełni funkcjonalną, nową kategorię produktów – kredyty przez Internet.

Kredyt odnawialny został wprowadzony do oferty mBanku na początku 2002 roku jako uzupełnienie funkcji eKONTA, podstawowego rachunku osobistego.

Zalety kredytu odnawialnego w mBanku:

  • niskie oprocentowanie – do 20% niższe odsetki niż w pozostałych bankach,
  • wygodny dostęp do środków finansowych – możliwość zaciągnięcia kredytu bez wychodzenia z domu,
  • uproszczone procedury przyznania kredytu,
  • możliwość łatwego przeniesienia kredytu z innego banku oraz zwiększenia jego limitu.

mBank oferuje szczególnie korzystne warunki kredytu odnawialnego dla stałych, lojalnych Klientów oraz posiadaczy prestiżowych kart Visa Gold, a pozostałym Klientom umożliwia obniżenie oprocentowania kredytu już po 6 miesiącach od jego otrzymania. Obecnie oprocentowanie kredytu odnawialnego przez pierwsze 6 miesięcy wynosi 13,00%. Już po 6 miesiącach prawidłowego korzystania z kredytu (regularne wpływy na eKONTO, spłata odsetek, brak przekroczeń). mBank może obniżyć oprocentowanie zadłużenia do 12,5%. Specjalna grupa Klientów (posiadacze kart Visa Gold mBanku oraz osoby o wysokiej zdolności kredytowej) może ubiegać się o kredyt oprocentowany według minimalnej stopy, która wynosi obecnie 9,95%.

Kredyt udzielany jest na okres 12 miesięcy, z automatycznym przedłużeniem na kolejny rok (pod warunkiem prawidłowego korzystania z kredytu). Kredytobiorca może jednak spłacić kredyt przed upływem 12 miesięcy i nie korzystać z przyznanego limitu. Środki z kredytu są dostępne na zasadach depozytów (przelewy, wypłaty w bankomatach, zakupy kartą).

www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/kredyt.html

Wszyscy, którzy do 17 11. br., złożą wniosek w ramach programu TSL+, będą mogli uzyskać kredyt odnawialny bez płacenia prowizji z tytułu jego przyznania.

Program Taki Sam Limit+ polega na uproszczeniu procedury przyznania kredytu dla klientów, którzy chcą przenieść swoją linię kredytową do mBanku. Dodatkowo Klientom, którzy zdecydują się na przeniesienie kredytu odnawialnego z innego banku, mBank umożliwia uzyskanie limitu kredytowego wyższego o 20% niż w poprzednim banku – 120% dotychczasowego limitu. Przeniesiony kredyt odnawialny będzie przyznany na podstawie uproszczonej procedury.

Podstawą do jego uzyskania jest:

  • posiadanie limitu kredytowego w innym banku od minimum 6 miesięcy
  • brak negatywnych zdarzeń w historii kredytowania
  • posiadanie rachunku eKONTO (rachunek można otworzyć w momencie składania wniosku kredytowego),
  • deklaracja regularnych wpływów na eKONTO w wysokości co najmniej 1/10 przenoszonej kwoty kredytu

http://www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/tslplus.html

mBank stale dopasowuje usługi kredytowe do potrzeb Klientów. Po koniec maja br. poszerzył ofertę wprowadzając 3 rodzaje kart kredytowych: Visa Electron, Visa Classic oraz Visa Gold.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy