Wiadomości branżowe

1000 wiadomości w serwisie CentrumPrasowe.net

CentrumPrasowe.net osiągnęło już pułap 1000 opublikowanych wiadomości. Ten przeznaczony dla dziennikarzy i ludzi związanych z public relations serwis internetowy stał się dla obu tych grup pożytecznym narzędziem pracy i

CentrumPrasowe.net osiągnęło już pułap 1000 opublikowanych wiadomości. Ten przeznaczony dla dziennikarzy i ludzi związanych z public relations serwis internetowy stał się dla obu tych grup pożytecznym narzędziem pracy i źródłem informacji.

Pod adresem http://www.centrumprasowe.net można znaleźć wiadomości z branży IT oraz internetu i telekomunikacji. Publikujemy także najważniejsze informacje dotyczące biznesu, polityki, kultury, technologii oraz sportu.

Wiele redakcji korzysta już z publikowanych w serwisie CentrumPrasowe.net wiadomości. Także osoby odpowiedzialne za public relations i marketing znajdują w tym serwisie znakomite miejsce dla rozpowszechniania informacji prasowych.

Informacje pochodzące z serwisu CentrumPrasowe.net publikowane są regularnie między innymi w serwisach: Panorama Internetu (www.pf.pl), Polska.pl (www.polska.pl), eGospodarka.pl (www.egospodarka.pl), Wybory.com.pl (www.wybory.com.pl).

CentrumPrasowe.net jest przedsięwzięciem wdrażanym przez dolnośląską firmę Com-Media. Firma rozwija działalność związaną z dostarczaniem wiadomości, a także innych treści dla portali, wortali i serwisów korporacyjnych oraz promowaniem projektów internetowych.

Dziennikarze związani z serwisem CentrumPrasowe.net publikują także w specjalistycznej prasie drukowanej poświęconej teleinformatyce oraz telekomunikacji.

Źródło Com-Media. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy