Wiadomości branżowe

2 x 0 % – promocja kredytu w rachunku bieżącym

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – rozpoczął promocję kredytów w rachunku bieżacym dla przedsiębiorców. Posiadacze MultiKonta Business Class, Business Medicus oraz Business Expert, którzy do dnia 31 grudnia br. złożą wniosek o udzielenie kredytu w rachunku bieżacym, mogą uzyskać kredyt bez prowizji za rozpatrzenie wniosku oraz przyznanie kredytu. W promocji mogą wziąć udział osoby, które już posiadają MultiKonto, a nie korzystały do tej pory z kredytu oraz przedsiębiorcy, którzy w czasie trwania promocji zdecydują na założenie rachunku firmowego w MultiBanku.

MultiBank wszystkim przedsiębiorcom oferuje trzy rodzaje kont firmowych: MultiKonto Business Class, Business Medicus i Business Expert.

MultiKonto Business Class

– to uniwersalny, nowoczesny rachunek dla małych i dynamicznie rozwijających się firm.

MultiKonto Business Medicus

– to firmowy rachunek bieżący przeznaczony dla podmiotów prowadzących praktykę lekarską, specjalistyczną praktykę lekarską, praktykę pielęgniarską i położniczą, specjalistyczną praktykę pielęgniarską i położniczą, praktykę stomatologiczną, praktykę weterynaryjną, inną działalność w zakresie usług medycznych, apteki.

MultiKonto Business Expert

– to firmowy rachunek bieżący stworzony z myślą o prawnikach i osobach świadczących usługi doradcze, pracujących na własny rachunek.

MultiKonto Business Class, Business Medicus i Business Expert umożliwiają realizację polecenia zapłaty, ustanawianie zleceń stałych, przelewów zdefiniowanych, dokonywanie płatności na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego oraz płatności walutowych krajowych i zagranicznych. Większość operacji w ramach MultiKonta Business Class, Business Medicus i Business Expert można wykonywać za pośrednictwem Internetu, multilinii lub w Centrum Usług Finansowych, bez konieczności wychodzenia z pracy lub domu. Dla wygody Klientów MultiBanku istnieje możliwość założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, do którego dostęp zapewnia ten sam numer identyfikacyjny, co w przypadku rachunku firmowego. Takie rozwiązanie pozwala jednocześnie zarządzać pieniędzmi firmowymi i prywatnymi, dając pełny obraz sytuacji finansowej.

MultiBankowe konta firmowe oferują też korzystne oprocentowanie środków na rachunkach bieżących do 3,50% w PLN w skali roku oraz szeroką gamę kredytów na działalność gospodarczą oprocentowanych od 5,95% w PLN wszystkich skali roku.

Do wszystkich kont firmowych wydawana jest bezpłatnie karta Visa Business Electron.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kredyty hipoteczne   #lub   #MultiBanku   #warto