Wiadomości branżowe

9 tysięcy głosów za Providentem

Provident Polska, rozpoczął szeroko zakrojoną kampanię rekrutacyjną w poszukiwaniu doradców klienta. Zgłoszenia przyjmowane są na terenie całego kraju. Twarzami kampanii zostali autentyczni członkowie zespołu doradców współpracujących z firmą, który obecnie liczy aż 9 tysięcy osób.

Materiały informacyjne, stworzone na potrzeby kampanii, podkreślają fakt, że dołączenie do zespołu doradców Provident Polska pozwala na realizowanie różnych celów. Po pierwsze, oferta jest skierowana do osób poszukujących zajęcia dającego szerokie i jasno określone możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej instytucji finansowej. Z drugiej, to także propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowego źródła dochodu na poczet podreperowania domowego budżetu lub rozwoju własnej działalności gospodarczej.

Ważnym elementem kampanii jest również dotarcie z informacją, że w zespole Provident Polska znajdzie się miejsce zarówno dla młodych rodziców, jak i osób, które mogą pochwalić się posiadaniem wnucząt. Dla tych pierwszych, szczególnie interesujący może okazać się elastyczny grafik, dzięki któremu z łatwością pogodzą obowiązki zawodowe z prywatnymi. Z kolei dla osób starszych, dołączenie do rodziny Providenta jest szansą powrotu na rynek pracy po dłuższej przerwie w obszarze aktywności zawodowej, wynikłej np. z powodu problemów ze zdrowiem.

Twarzami kampanii są autentyczni doradcy klienta Provident Polska. Wśród nich znalazły się osoby związane z firmą od ponad 10 lat.

Mamy nadzieję, że oprócz pozyskania wielu nowych talentów, kampania pozwoli nam ukazać prawdziwe oblicze naszych doradców klienta. Współpracujemy obecnie z olbrzymią grupą osób, które bardzo angażują się w wykonywanie swoich obowiązków, przez co cieszą się sympatią i uznaniem klientów. Na uwagę zasługuje fakt, iż wielu z naszych doradców włącza się w szereg programów wolontariackich, których celem jest poprawa komfortu życia społeczności lokalnych z których się wywodzą ? mówi Aneta Trzcińska, Kierownik Personalny w Provident Polska.

Więcej szczegółów na temat prowadzonej obecnie rekrutacji, a także możliwości i warunków podjęcia współpracy z firmą Provident Polska można uzyskać dzwoniąc pod numer 600 400 381 lub odwiedzając stronę internetową www.kariera-provident.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Provident Polska SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #akcji   #aktywna   #ciej   #cy   #Dynamiczna   #Energii   #FIO   #Fundusze   #funduszem   #funduszy   #Global