Wiadomości branżowe

Akcja promocyjna kart kredytowych Spokojnie i z klasą

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - organizuje od listopada br. jesienną Promocje kart kredytowych. Każdy posiadacz MultiKonta, który złoży dyspozycję przelewania wynagrodzenia na rachunek w MultiBanku może otrzymać kartę kredytową Visa Credit za 0 zł. W promocji mogą wziąć udział posiadacze MultiKont oraz osoby, które zdecydują się na ich założenie w czasie trwania akcji. Dodatkowo Klienci dokonujący transakcji kartami kredytowymi i debetowymi Visa MultiBanku otrzymają możliwość udziału w loterii Jesień z nagrodami, w której do wygrania są: 3 Nissany Almera, 50 telefonów Nokia 6220 oraz 1000 polarów. Promocja MultiBanku Karta za 0 zł trwa do końca br. MultiBank oferuje trzy rodzaje kart kredytowych Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Platinum Credit. Karty kredytowe MultiBanku pozwalają korzystać z jednego z najdłuższych na polskim rynku, 53-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów handlowo-usługowych, w 200 krajach. Na życzenie Klienta bez żadnych dodatkowych opłat MultiBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN. Tak jak w przypadku innych produktów MultiBanku,

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – organizuje od listopada br. jesienną Promocje kart kredytowych. Każdy posiadacz MultiKonta, który złoży dyspozycję przelewania wynagrodzenia na rachunek w MultiBanku może otrzymać kartę kredytową Visa Credit za 0 zł. W promocji mogą wziąć udział posiadacze MultiKont oraz osoby, które zdecydują się na ich założenie w czasie trwania akcji. Dodatkowo Klienci dokonujący transakcji kartami kredytowymi i debetowymi Visa MultiBanku otrzymają możliwość udziału w loterii Jesień z nagrodami, w której do wygrania są: 3 Nissany Almera, 50 telefonów Nokia 6220 oraz 1000 polarów. Promocja MultiBanku Karta za 0 zł trwa do końca br.

MultiBank oferuje trzy rodzaje kart kredytowych Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Platinum Credit. Karty kredytowe MultiBanku pozwalają korzystać z jednego z najdłuższych na polskim rynku, 53-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów handlowo-usługowych, w 200 krajach. Na życzenie Klienta bez żadnych dodatkowych opłat MultiBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN. Tak jak w przypadku innych produktów MultiBanku, zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24. Umożliwia to Serwis Internetowy, usługa SMS i WAP, a także specjalnie uruchomiony Teleserwis Moja Visa.

Karty VISA CREDIT – przeznaczone są dla Klientów o dochodach miesięcznych powyżej 1400zł netto. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego w przedziale od 1000zł do 10000zł. Opłata za kartę kredytową to 70zł, a oprocentowanie zadłużenia po okresie 53-dniowego bezpłatnego kredytu wynosi 27,0% w skali roku.

Karty VISA GOLD CREDIT – przeznaczone są dla Klientów o dochodach miesięcznych powyżej 5000zł netto. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego w przedziale od 10000zł do 50000zł. Opłata roczna za kartę kredytową to 250zł, a oprocentowanie zadłużenia po okresie 53-dniowego bezpłatnego kredytu wynosi 25,0% w skali roku.

A to już wiesz?  eKONTO najlepsze dla żaka

Karty VISA PLATINUM CREDIT – przeznaczone są dla wybranej grupy Klientów o szczególnym znaczeniu dla MultiBanku. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego aż do 100000zł. Opłata roczna za kartę kredytową i ewentualne karty dodatkowe to 500zł, a oprocentowanie zadłużenia po okresie 53-dniowego bezpłatnego kredytu wynosi 23,0% w skali roku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy