Wiadomości branżowe

Akcje Zakładów Azotowych Puławy bez prowizji maklerskiej w DI BRE!!!

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. przygotował dla swoich obecnych oraz potencjalnych Klientów atrakcyjną ofertę  kredytową na zakup akcji Zakładów Azotowych Puławy S.A. Zerowa prowizja maklerska oraz kredyt w wysokości 1500% środków własnych to tylko niektóre z atrakcyjnych parametrów oferty DI BRE.

Maksymalna wielkość kredytu BRE-Emisja na akcje Zakładów Azotowych Puławy S.A. wynosi 1500% środków własnych lub – w przypadku braku środków własnych ? 1500% wartości portfela obejmującego środki pieniężne i papiery wartościowe znajdujące się na rachunku inwestycyjnym w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. Do wyceny wartości portfela brane są pod uwagę papiery wartościowe o najbezpieczniejszym ratingu ? ?A?.

Minimalna wielkość kredytów to 50 000 zł. Oprocentowanie kredytu wynosi WIBOR ? 1 M powiększoną o 1,5%.

Prowizja przygotowawcza w przypadku kredytów w wysokości do 500.000 zł wynosi 0, 25%, a powyżej 500.000zł ? 0, 2%.

Zabezpieczeniem kredytu jest blokada akcji zakupionych z kredytu i za środki własne, z możliwością ich sprzedaży lub blokada rachunku papierów wartościowych w Domu Inwestycyjnym BRE Banku, w przypadku korzystania z kredytu BRE-Emisja bez środków własnych.

Wnioski kredytowe przyjmowane są w od 3 do 6 października 2005 r. w Punktach Obsługi Klienta DI BRE. Datą końcową kredytowania jest 30 listopada 2005 r.

Osoby posiadające rachunek w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. mogą składać zlecenia  na zakup akcji Zakładów Azotowych Puławy w wygodny dla siebie sposób- telefonicznie, przez Internet lub w licznych Punktach Obsługi Klienta DI BRE na terenie całego kraju.

Przedział cenowy dla akcji ZA Puławy został ustalony na poziomie: 43-54 złote.

Zakłady Azotowe Puławy są liderem polskiego przemysłu chemiczno- nawozowego oraz znaczącym eksporterem – produkty ZA Puławy obecne są na rynkach Unii Europejskiej, krajów Europy Wschodniej, Stanów Zjednoczonych, Ameryki Południowej i Azji. Spółka jest jedynym w kraju i trzecim na świecie producentem melaminy.

W ostatnim roku obrotowym, który skończył się 30 czerwca 2004 r. ZA Puławy osiągnęły 1,68 mld zł przychodów i 152,3 mln zł zysku netto.

Środki pozyskane z publicznej subskrypcji zostaną przeznaczone na:

  • zwiększenie mocy produkcyjnych ( melamina i nawozy) i wprowadzenie nowych produktów ( zmodyfikowane produkty oparte na saletrze amonowej i kaprolaktamie),
  • unowocześnienie istniejących instalacji,
  • ochronę środowiska,
  • inwestycje odtworzeniowe.

Zakłady Azotowe “Puławy” z publicznej subskrypcji nowych akcji chcą pozyskać ok. 350 mln zł.

  

Źródło mDom Maklerski. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #koniec   #sektora   #wrze   #wynosi