Wiadomości branżowe

Allan Wodzyński Dyrektorem Departamentu Bankowości Dużych Przedsiębiorstw

Teaser

W połowie grudnia 2005 r. p. Allan Wodzyński objął stanowisko Dyrektora Departamentu Bankowości Dużych Przedsiębiorstw BRE Banku. Odpowiedzialny jest za ofertę, obsługę i sprzedaż produktów BRE Banku dla największych firm, tj. przedsiębiorstw o rocznych obrotach od 30 mln zł do 1 mld zł.

Allan Wodzyński ma 43 lata. W ciągu 21 lat pracy zawodowej przez 18 lat sprawował różnego rodzaju funkcje menedżerskie, kierownicze. Z Grupą BRE Banku związany jest od niemal 5 lat. Od IV 2001 r. przez ponad 4,5 roku sprawował funkcję Prezesa Zarządu spółki eCard, której BRE Bank był jednym z założycieli. Dodatkowo od 2003 roku zarządzał organizacyjnie (w ramach Umowy o współpracy pomiędzy spółkami) Spółką Xtrade, należącą w 25% do BRE Banku.

W branży finansowej od 1996 roku. Zdobywał doświadczenia w zakresie organizacji i zarządzania sieci dystrybucyjnych oraz konstruowania i prowadzenia promocyjnych kampanii marketingowych. Współtworzył, organizował i wprowadzał na rynek Przymierze Towarzystwo Funduszy Powierniczych S.A. (obecnie PPTFI Pionier S.A.) oraz Powszechne Towarzystwo Emerytalne Banku Pekao S.A. (obecnie Pekao/Pionier PTE S.A.). 

Allan Wodzyński ma wyższe wykształcenie ekonomiczne. Jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego SGH (dawniej SGPiS) w Warszawie. Obecnie słuchacz trzeciego roku Zaocznych Studiów Doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestnik wielu szkoleń w zakresie profesjonalnych technik sprzedaży, marketingu usług bankowych oraz budowy i zarządzania sieciami dystrybucji.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy