Fundusze

Amber Gold Sp. z o.o. Dom Składowy ? ponad 600 wypłaconych lokat

W nieco ponad rok po rozpoczęciu sprzedaży lokat w złoto już ponad 600 Klientów otrzymało swoje gwarantowane odsetki wraz z kapitałem. Warto podkreślić, że zdecydowana większość z Klientów, zdecydowała się zaufać domowi składowemu Amber Gold ponownie, lokując swoje pieniądze na kolejne okresy.

Oferowane przez Amber Gold Sp. z o.o. Dom Składowy lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem (10%) bez tzw. podatku Belki idealnie odpowiadają na potrzeby Klientów. Indywidualne podejście do produktów finansowych pozwala Amber Gold wdrażać unikalne rozwiązania, które do tej pory nie były oferowane szerokiemu gronu odbiorców. Z zalet inwestowania w metale szlachetne mogły do tej pory korzystać wyłącznie osoby dysponujące dużymi zasobami finansowymi. Dzięki rozwiązaniom Amber Gold inwestowanie w złoto jest tak proste jak założenie lokaty w banku – wystarczy tysiąc złotych, a przy tym, dzięki ubezpieczeniu 100% kapitału wraz z zagwarantowanym zyskiem, jest to inwestycja bezpieczna.
819153_piggy_bank
Bezpieczeństwo lokat

Bezpieczeństwo lokat Klientów jest dla Amber Gold priorytetem. Można bez cienia wątpliwości powiedzieć, że w zakresie bezpieczeństwa inwestycji alternatywnych oferta domu składowego jest unikalna na rynku.

Po pierwsze, jako dom składowy Amber Gold przechowuje złoto w imieniu Klientów. Oznacza to, iż złoto jest fizycznie przechowywane i nie ma możliwości, żeby zostało np. odsprzedane przez dom składowy przed upływem umowy.
Po drugie, w umowie Amber Gold gwarantuje Klientowi odkupienie złota za z góry określoną cenę, która gwarantuje określone oprocentowanie (np. 10%).
Po trzecie, ilość złota, którą przechowuje w imieniu Klientów dom składowy Amber Gold musi na bieżąco odpowiadać wartości lokat wg umów (wraz z odsetkami). To oznacza, że jeśli cena złota spada, dom składowy musi zabezpieczyć dla Klientów większą ilość złota, aby odpowiadała ona bieżącej wartości lokat.
Po czwarte, wszystkie powyższe reguły (ich przestrzeganie) podlegają bieżącej kontroli Ministerstwa Gospodarki.
Po piąte, złoto przechowywane w imieniu Klientów nie jest własnością domu składowego, więc w przypadku upadłości nie jest to masa upadłościowa domu składowego, tylko dobra klientów.
Po szóste, każda lokata jest ubezpieczona na kwotę kapitał plus gwarantowane odsetki.

Z zasadami funkcjonowania Amber Gold Sp. z o.o. Dom Składowy można się zapoznać pod adresem:
http://lokata.ambergold.com.pl/jak_dziala_lokata.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy