Wiadomości branżowe

Aplikacja Sage One wyróżniona statusem Premier Technology Partner w globalnym programie partnerskim Google

Spółka Sage Group plc informuje, że Sage One, jedna z wiodących internetowych aplikacji księgowych i płacowych dla start-upów, freelancerów i mikrofirm, została zakwalifikowana jako Google Apps Premier Technology Partner, w ramach globalnego programu partnerskiego firmy Google.

Sage One oferowany jest w serwisie Google Apps Marketplace jako aplikacja księgowa i płacowa, współpracująca z pakietem Google Apps for Business. Przystąpienie do programu partnerskiego potwierdza pozycję usługi Sage One, jako wiodącej w dziedzinie aplikacji księgowych i płacowych działających w chmurze oraz umacnia jej międzynarodowy zasięg. Jest dowodem ekspansji wyjątkowego ekosystemu Sage i powiększa udział firmy na globalnym rynku oprogramowania finansowo-księgowego dla MSP.

Brendan Flattery, Dyrektor Generalny Sage w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Globalny Dyrektor ds. Sage One powiedział:

Bardzo cieszymy się z uzyskania kwalifikacji Google Premier Partner. Firma Google doceniła globalny zasięg i pozycję rynkową firmy Sage obsługującej małe firmy, a także jakość naszych aplikacji. To kolejny przykład partnerstwa Sage z globalnymi uczestnikami rynku technologii cloud, wzbogacającego nasze ścieżki dojścia do rynków i zwiększającą znajomość marki Sage.

Nick Goode, Dyrektor ds. Handlowych Sage One, dodał:

Naszym celem jest wspieranie nowej generacji przedsiębiorców, którzy dzięki Sage znajdują łatwe w użyciu oraz tanie produkty i usługi o wysokiej wartości, które pozwalają im łatwiej i bardziej efektywnie zarządzać swoimi firmami. Partnerstwo z Google oraz ścisła integracja naszych aplikacji oznacza jeszcze łatwiejszy dostęp do naszych produktów dla większej grupy klientów. Sage One dostępny jest obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie, a wkrótce zostanie również udostępniona w Polsce i w Brazylii.

Wraz z ogłoszeniem przez Sage uzyskania statusu Premier ISV, firmy Sage i Google opublikowały studia przypadków z Wielkiej Brytanii USAi Francji, potwierdzające globalny zasięg, lokalną akceptację, integrację, łatwość użycia oraz możliwości mobilne aplikacji Sage One i Google.

Case Studies:

Wlk. Brytania ? Lorna Syson – Sage One i Sage Pay
sageone.com/lorna-syson

Wlk. Brytania ? Biuro rachunkowe Paul Donno, 1 Accounts – Sage One Accountant Edition
sageone.com/paul-donno

Francja – Anne Davené i Marie Michaud, Graine de Mode
http://www.sageone.fr/google-apps/graine-mode/

USA – Jason Savage, fotograf dokumentalista
http://na.sage.com/~/media/site/sageone-us/pdf/28851MW_JasonSavageCaseStudy.pdf

 

Google Apps for Business:

http://www.google.com/enterprise/apps/business/

 

Informacje o Sage:

Dostarczamy małym i średnim firmom łatwe w użytkowaniu, bezpieczne i wydajne oprogramowanie oraz usługi wspomagające zarządzanie ? począwszy od rozwiązań księgowo-płacowych, poprzez planowanie zasobów przedsiębiorstwa, zarządzanie relacjami z klientami, rozwiązania płatnicze i wiele innych. Poprzez globalną sieć lokalnych ekspertów udzielamy naszym klientom porad i stałego wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów, dając im tym samym pewność działania, potrzebną do osiągnięcia ambitnych celów biznesowych. Spółka została założona w roku 1981. Od 1989 roku jest notowana na Londyńskiej Giełdzie, a w roku 1999 została włączona do wskaźnika giełdowego FTSE 100. Sage posiada na świecie grono ponad 6 miliona klientów, zatrudnia ponad 12 700 pracowników i prowadzi działalność w 24 państwach: w Europie, Ameryce Północnej, Afryce Południowej, Australii, Azji oraz w Brazylii.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.sage.com.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #cych   #MultiBanku   #Piotrkowa Trybunalskiego   #por