Bankowość

Bank Pocztowy nawiązał współpracę z Coinstar Money Transfer

Podpisując umowę z Coinstar Money Transfer Bank Pocztowy zapewnił swoim Klientom jeszcze większy dostęp do międzynarodowych przekazów pieniężnych. Dzięki umowie Klienci na całym świecie będą

Podpisując umowę z Coinstar Money Transfer Bank Pocztowy zapewnił swoim Klientom jeszcze większy dostęp do międzynarodowych przekazów pieniężnych.

Dzięki umowie Klienci na całym świecie będą mogli w bezpieczny i wygodny sposób przekazywać pieniądze do Polski. W kraju z usług Coinstar Money Transfer będzie można korzystać w każdej z ponad 5 tys. placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

– Cieszymy się, że wzbogaciliśmy naszą ofertę międzynarodowych transferów pieniędzy o usługi Coinstar Money Transfer. Dzięki temu zarówno dla naszych obecnych, jak i przyszłych Klientów staną się one jeszcze wygodniejsze – mówi Tomasz Bogus, Prezes Banku Pocztowego.

Polska jest jednym z głównych odbiorców międzynarodowych przekazów pieniężnych. Coinstar Money Transfer jest trzecią co do wielkości siecią oferującą tego typu usługi na świecie.

A to już wiesz?  Bank Millennium rozwija ofertę dla przedsiębiorstw. Chce zwiększać swój udział w finansowaniu polskiej gospodarki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy