Wiadomości branżowe

Bankier.pl przejmuje serwis MamBiznes.pl

7 grudnia 2009 roku do Grupy Bankier.pl dołączył nowy serwis tematyczny ? MamBiznes.pl. Portal skierowany jest do wszystkich tych, którzy planują rozpocząć lub właśnie rozpoczęli własną działalność gospodarczą. Jest to pierwszy w polskim Internecie serwis w całości poświęcony tematyce młodego biznesu.

Portal MamBiznes.pl skierowany jest do młodych przedsiębiorców, którzy poszukują w Internecie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Użytkownicy mogą odnaleźć na portalu różnorodne treści, m.in. pomysły na biznes, schematy tworzenia biznesplanów, procedury związane z zakładaniem firmy oraz porady dotyczące jej prowadzenia. Serwis stworzony jest po to, aby ułatwić młodym przedsiębiorcom sprawne poruszanie się w świecie biznesu.

MamBiznes.pl stanowi cenne uzupełnienie naszej oferty serwisów poświęconych prowadzeniu firmy ? mówi Roman Bryś, Członek Zarządu Bankier.pl. Liczymy, że przy dodatkowym wsparciu ze strony Bankier.pl serwis będzie mógł kontynuować dynamiczny rozwój.

Wspólnym celem portali z grupy Bankier.pl jest wspieranie rozwoju kompetencji odbiorców oraz pomoc w docieraniu do interesujących ich zagadnień.

Bardzo się cieszę, że portal MamBiznes.pl dołączył do grupy Bankier.pl ponieważ to daje nam ogromne możliwości rozwoju. Bankier.pl to znana marka w polskim Internecie, ale to przede wszystkim partner z dużym doświadczeniem, który gwarantuje wsparcie na wielu poziomach. Mamy kilka ciekawych pomysłów na współpracę, które już w pierwszym kwartale nowego roku ujrzą światło dzienne. ? mówi Grzegorz Marynowicz, zarządzający projektem MamBiznes.pl, założyciel serwisu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu http://www.mambiznes.pl/.

 

Bankier.pl S.A., obecny na rynku od 2000 r., jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 50 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 7 milionów osób miesięcznie. W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, PRNews.pl i Mojeauto.pl.

Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. We wrześniu 2009 roku ich liczba wyniosła 2,1 miliona, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 43,8 miliona. Od 19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

MamBiznes.pl należy do grupy Bankier.pl S.A. MamBiznes.pl to pierwszy  w polskim Internecie serwis w całości poświęcony tematyce młodego biznesu. Misją portalu jest wspieranie  rozwoju przedsiębiorczości. Serwis oferuje Użytkownikom przydatne narzędzia oraz wiedzę potrzebną przy zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Portal MamBinzes.pl to także liczne aktualności, wywiady oraz forum.

 

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy