Fundusze

Bezpieczne transakcje elektroniczne

Bezpieczne transakcje elektroniczne – bezpłatne warsztaty BizTech
28 kwietnia br. BizTech Konsulting organizuje jednodniowe warsztaty prezentujące rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa elektronicznych transakcji i informacji firmy Nexus Technology ? przeznaczonych dla sektora finansowego. Zajęcia prowadzi Jack Piekarski, mieszkający w Berlinie przedstawiciel Nexus Technology, odpowiadający za rynki Polski, Węgier i Chorwacji.

rejestracja uczestnictwa www.biztech.pl

W dzisiejszym świecie, pełnym zagrożeń związanych z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii, istotne jest skuteczne zabezpieczanie danych i zasobów. Zwłaszcza w przypadku banków i instytucji finansowych należy szczególnie dbać o bezpieczeństwo informacji poufnych i transakcji przeprowadzanych w sieci. Stosowanie profesjonalnych rozwiązań zabezpieczających świadczy o trosce o klientów, co procentuje ich zadowoleniem i lojalnością.

Warsztaty przygotowano z myślą o zapotrzebowaniu na takie rozwiązania. Prezentują one najlepszej jakości produkty oferowane przez Nexus Technology, które zwiększają bezpieczeństwo komunikacji i transakcji przeprowadzanych drogą elektroniczną. Warsztaty skierowane są do kadry IT, osób zajmujących się bezpieczeństwem informacji i transakcji elektronicznych.

Firma Nexus Technology powstała w Szwecji i obecnie posiada kilkanaście biur na terenie Europy. Od 25 lat dostarcza zaawansowane technologicznie produkty do identyfikacji i autentykacji klientów, dokonujących transakcji drogą elektroniczną.
Zajęcia poprowadzi, mieszkający w Berlinie, Jack Piekarski, odpowiedzialny w Nexus Technology za rozwój biznesowy we wschodniej Europie, głównie w Polsce, na Węgrzech i Chorwacji. Posiada on ponad 14-letnie doświadczenie w branży IT. Specjalizując się w konsultingu i przedsprzedaży CMS, ATM-Management i PKI/Usługi Autentykacji, doskonale rozumie bieżące oczekiwania rynku.
AGENDA:
10:00-10:10 Powitanie
10:10-10:25 Nexus – wizja bezpieczeństwa w cyfrowym świecie. Informacje o firmie Nexus
10:25-11:25 Przegląd rozwiązań dla sektora finansowego
Internal banking security oparte o wirtualny appliance PKI
Usługi dla klientów korporacyjnych – połączenie wysokiego bezpieczeństwa z
prostotą obsługi dla klienta
Nowe technologie autentykacji klientów detalicznych – off i on-line poprzez
urządzenia mobilne, SMS, e-mail i tokeny wbudowane w karty kredytowe
Mobilna bankowość
11.25-11.40 Przerwa kawowa
11:40-12:10 Demonstracja rozwiązań
One time password
Mobile banking
Single Sign On & SSL-VPN
12:10-12:20 Referencje i przykłady wdrożeń
12.30-12.45 Pytania i odpowiedzi
12.45-12.50 Losowanie ankiet
Termin: 28 kwietnia 2011 r.
Miejsce: BizTech Konsulting SA, ul. Wolność 3A (VI p.), Warszawa
BizTech Konsulting SA to doświadczony zespół specjalistów świadczący usługi informatyczne w następujących obszarach: konsulting, bezpieczeństwo, outsourcing IT, projekty infrastrukturalne, rozwiązania biznesowe – CRM/ERP/BI, edukacja.
Zespół BizTech Konsulting stanowi grupę wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z dużymi Klientami w zakresie implementacji systemów IT, wspomagających prowadzenie działalności. Doświadczenie poszczególnych pracowników firmy w realizacji projektów IT jest gwarancją osiągnięcia założonych celów organizacyjnych, funkcjonalnych i biznesowych w precyzyjnie określonym czasie.
Usługi BizTech Konsulting wyróżniają: kompetencje i duże doświadczenie pracowników; terminowość, skuteczność i elastyczność działania; proste i zrozumiałe rozwiązania funkcjonalnie dopasowane do potrzeb i możliwości użytkownika; niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych systemów.
BizTech Konsulting posiada status: Microsoft Gold Certified Partner, Symantec Gold Partner, Specjalizacja Symantec Endpoint Management – level 1, Dell Professional Services Partner, VMWare Enterprise Partner, Oracle Certified Gold Partner w programie Oracle PartnerNetwork Specialized, Oracle Education Reseller, Certyfikat ?Zgodny z ECDL?, Centrum Egzaminacyjne ECDL-A, Laboratorium ECDL, Prometric Testing Center, Pearson VUE Authorized Test Center, EUCIP, KRYTERION Host Location.
BizTech realizuje szkolenia w ramach funduszy ze środków unijnych. Szkolenia te, prowadzone w formie tradycyjnej lub e-Learningowej, przeznaczone są zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Dotychczas zostały zrealizowane projekty: ?ECDL – i Ty możesz mieć europejskie komputerowe prawo jazdy? i ?ECDL Advanced – i Ty możesz mieć zaawansowane komputerowe prawo jazdy? jako uzupełnienie szkoleń tradycyjnych oraz ?System Edukacji Aktywizacji Integracji i Rozwoju Personelu PLL LOT (EduAIR) Sektorowy Program Operacyjny Rozwój Zasobów Ludzkich? jako szkolenia e-Learningowe. Obecnie BizTech realizuje projekt ?ECDL dla początkujących i zaawansowanych? w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zespół specjalistów BizTech Konsulting dokonał pierwszego w Polsce wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie relacjami z klientami Microsoft Business Solutions CRM w Fabryce Elementów Hydrauliki PONAR-Wadowice SA. BizTech wdrożył również Microsoft CRM w firmach: Axfarm, Internet Media Services, Konimpex, Medim, Onet Group, Polanowscy Nieruchomości. BizTech Konsulting był organizatorem XVI Forum Teleinformatyki zatytułowanego ?Obywatel, urzędnik, pacjent, przedsiębiorca w systemach informatycznych współfinansowanych ze środków UE?, które odbyło się w dniach 23-24 września 2010 roku w Miedzeszynie k/Warszawy.
Obsługa Prasowa i PR:
INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa
Zbigniew Blewoński, mobile: (+48) 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=1971820516

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy