Finanse

Ciszewski Financial Communications dla PayU S.A.

Ciszewski Financial Communications rozpoczęła współpracę z PayU S.A., operatorem Platnosci oferującym profesjonalne rozwiązania płatnicze dla e-Biznesu. To kolejna spółka z Grupy Allegro obsługiwana przez Ciszewski Public Relations.

1267744_time[1]

Platnosci to system adresowany do wszystkich serwisów o charakterze e-commerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Oferuje szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie. Lata doświadczeń, poparte profesjonalnym zapleczem technicznym oraz prawnym pozwalają zaproponować Klientom bezkonkurencyjny system do obsługi płatności internetowych. Z Platnosci korzystają między innymi Rzeczpospolita, Cyfrowy Polsat, Onet.pl, Wp.pl, Empik.com, Home.pl.

Współpraca PayU S.A. i Ciszewski Financial Communications rozpocznie się od wsparcia przez agencję działań media relations zbliżających się obchodów 5-lecia systemu Platnosci.pl. Dalsza współpraca obejmie kontakty z mediami, pozycjonowanie ekspertów, komunikację korporacyjną i produktową.

Praca dla PayU S.A. jest dla nas tym większym wyzwaniem, że zostaliśmy poleceni przez Allegro, serwis z tej samej grupy kapitałowej. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej specjalizacji będziemy w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom wynikającym z dotychczasowego wysokiego poziomu współpracy. Rynek płatności internetowych rozwija się niezwykle dynamicznie, więc nasi konsultanci będą musieli wykazać się zintegrowaną wiedzą zarówno z zakresu ekonomii i finansów, jak i Internetu i e-commerce ? mówi Paweł Tomczuk, dyrektor generalny Ciszewski Financial Communications.

Mamy bardzo dobre doświadczenia, jeśli chodzi o współpracę z agencją Ciszewski PR ? mówi Fabian Adaszewski z zespołu PR Grupy Allegro, koordynator pracy agencji ze strony klienta. Pracowaliśmy wspólnie przy projektach Allegro Power czy zeszłorocznym konkursie alleMIASTO. Wybór agencji CFC do pracy dla serwisów Platnosci oraz serwisów ogłoszeniowych Grupy Allegro jest naturalną konsekwencją od lat prowadzonej, skutecznej współpracy.

Osobami odpowiedzialnymi za obsługę spółki PayU S.A. w Ciszewski Financial Communications będą Danuta Cabaj, szef działu Consumer Finance & B2B oraz Agata Dorożuk.

http://media.ciszewskipr.pl/pr/162013/ciszewski-financial-communications-dla-payu-s-a-operatora-platnosci

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy