Wiadomości branżowe

Coraz więcej ofert w mSzopie

mSzop – pasaż handlowy mBanku – proponuje Klientom coraz większą gamę produktów. Od początku listopada mSzop wraz z księgarnią internetową Inbook.pl wprowadza stałą promocję dla Klientów mBanku. Dokonując płatności za pomocą bezpiecznego i szybkiego przelewu mTRANSFER lub kartą mBanku – kartą kredytową Visa Classic i Gold lub jedną z eKART,

mSzop ? pasaż handlowy mBanku ? proponuje Klientom coraz większą gamę produktów.

Od początku listopada mSzop wraz z księgarnią internetową Inbook.pl wprowadza stałą promocję dla Klientów mBanku. Dokonując płatności za pomocą bezpiecznego i szybkiego przelewu mTRANSFER lub kartą mBanku ? kartą kredytową Visa Classic i Gold lub jedną z eKART, zapłacą oni 5% mniej.

Oferta mSzopu została poszerzona o nowe kategorie: komputery, multimedia i muzykę. W mSzopie można kupić zarówno sprzęt elektroniczny, prasę, jak również zabawki, kwiaty oraz wycieczki turystyczne. mBank pragnie zapewnić swoim Klientom Maksimum korzyści i wygodę, proponując, poza produktami bankowymi, inwestycyjnymi i ubezpieczeniowymi, zakupy on-line. mSzop otwarty jest 24h/dobę. Aby zrobić zakupy w mSzopie, nie trzeba wychodzić z domu w chłodne, jesienne dni ? nabyte produkty będą dostarczone na wskazany przez Klienta adres.

Aktualnie w mSzopie trwa promocja m.in. na komputery MAXDATA, zegarki Timex, usługi fotograficzne Labfoto oraz produkty oferowane przez księgarnię Inbook.pl.

http://www.mbank.com.pl/mszop/

Od stycznia do września 2004 roku miesięczne obroty w mSzopie wzrosły o 75%, co potwierdza opinie o rosnącym zainteresowaniu zakupami przez Internet w Polsce.

mSzop jest integralną częścią serwisu mBanku. Powstał z myślą o Klientach mBanku, dla których Internet stanowi naturalne środowisko nie tylko przy dokonywaniu transakcji finansowych, ale również jest miejscem zakupu szerokiej gamy produktów i usług na specjalnych warunkach.

mSzop jest także platformą informacyjną, na bieżąco prezentującą najciekawsze oferty partnerów, które dla Klientów mBanku premiowane są dodatkowymi rabatami bądź upominkami.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy