Wiadomości branżowe

Czat Inwestorski ze spółką Agroliga Group PLC

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) w trosce o transparentną komunikację spółek z inwestorami proponuje nową usługę – Czat Inwestorski. Już jutro odbędzie się Czat z Prezesem Zarządu Rady Dyrektorów Agroliga Group PLCAleksandrem Berdnik.

Czat Inwestorski to narzędzie przygotowane przez SII wspierające skuteczną komunikację pomiędzy uczestnikami rynku kapitałowego. Czat to produkt budujący relacje inwestorskie, za pomocą którego spółki giełdowe mają okazję zaprezentować swoje wyniki finansowe, dotychczasowe osiągnięcia, plany i strategię na przyszłość. Główną rolą tej usługi jest możliwość prowadzenia dialogu spółki z inwestorami, mówi Tomasz Krawczyk, Manager ds. Relacji Inwestorskich SII. Dzięki Czatom, przedstawiciele spółki mogą poznać opinie inwestorów  na temat funkcjonowania swojej firmy, odpowiadać na pytania w trybie on-line bez konieczności odbywania spotkań bezpośrednich, dodaje.

27.07.2010 (wtorek) o godz. 10.00 odbędzie się jeden z serii Czatów planowanych przez SII. Inwestorzy będą mieli okazję porozmawiać z Prezesem spółki Agroliga Group PLC, która jako pierwsza z sektora rolno-spożywczego wybiera sie na NewConnect.

 

Aby wziąć udział w Czacie: KLIKNIJ

Więcej na : www.sii.org.pl

 

                                                                              (SII)

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy