Biznes Giełda

Detalion Games zadebiutuje na NewConnect

Data publikacji: 2020-12-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Detalion Games zadebiutuje na NewConnect
Kategoria: BIZNES, Giełda

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji Detalion Games. Producent gier z Grupy PlayWay prawdopodobnie jeszcze w tym roku zadebiutuje na giełdzie.

Detalion Games zadebiutuje na NewConnect BIZNES, Giełda - Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji Detalion Games. Producent gier z Grupy PlayWay prawdopodobnie jeszcze w tym roku zadebiutuje na giełdzie.

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji Detalion Games. Producent gier z Grupy PlayWay prawdopodobnie jeszcze w tym roku zadebiutuje na giełdzie. Spółka czeka na wyznaczenie pierwszego dnia notowań. W procesie wejścia na giełdę spółkę wspiera INC S.A. w roli Autoryzowanego Doradcy.

– Już niedługo dołączymy do grona spółek publicznych notowanych na rynku NewConnect. Bardzo cieszymy się z bliskiego już pomyślnego zakończenia tego procesu. Liczymy, że pierwszy dzień notowań zostanie wyznaczony jeszcze w tym roku. Debiut na giełdzie to konsekwencja pozyskania inwestorów w kampanii crowdinvestingu, w której pozyskaliśmy 1,4 mln zł.– komentuje Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Detalion Games jest coraz bliżej wydania flagowego projektu Nemezis: Mysterious Journey III. Prace nad projektem są na końcowym etapie – premiera, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zaplanowana jest na I kwartał 2021 r.

– Produkcja już jest prawie gotowa. Obecnie trwają testy, pracujemy nad doszlifowaniem szczegółów oraz wyłapaniem i wyeliminowaniem ewentualnych błędów. Wszystko wskazuje na to, że premiera odbędzie się zgodnie z planem, czyli w I kwartale 2021 r. – dodaje Aleksandra Cwalina.

Nemezis: Mysterious Journey III to gra przygodowo-logiczna mająca miejsce w unikalnym, futurystycznym świecie. Gracze wcielą się w dwójkę turystów zwiedzających piękną, egzotyczną i tajemniczą planetę Regilus. Idylliczna przygoda nie będzie jednak trwała długo, na jaw wyjdą mroczne elementy planety, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Nad projektem czuwa Roland Pantoła, weteran branży gier oraz współzałożyciel studia Detalion odpowiadającego za takie gry, jak Schizm czy Reah, jedne z pierwszych sukcesów polskiego gamedevu o globalnym zasięgu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Detalion Games zadebiutuje na NewConnect BIZNES, Giełda - Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia do obrotu na rynku NewConnect akcji Detalion Games. Producent gier z Grupy PlayWay prawdopodobnie jeszcze w tym roku zadebiutuje na giełdzie.
Hashtagi: #BIZNES #Giełda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy