Wiadomości branżowe

DI BRE liderem wsród brokerów

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zwycięzcą w rankingu Gazety Giełdy Parkiet !

W opublikowanym w wydaniu sobotnio- niedzielnym ( 10-11.IX.2005) rankingu biur maklerskich 2005  Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. W rankingu oceniano 19 domów i biur maklerskich działających w Polsce.

Ocena została dokonana między innymi  w oparciu o następujące kategorie:

– prowizje od handlu akcjami, kontraktami terminowymi, opcjami

– liczba POK-ów

– możliwość handlu jednostkami TFI

– możliwość handlu na giełdach zagranicznych

– punkty za lewary.

Ranking został stworzony w oparciu o punktację przyznawaną w każdej z kategorii oraz w oparciu o wagi w zależności od kategorii. Maksymalna możliwa do uzyskania liczba punktów w rankingu wynosiła 118, w tym za kategorie związane z opłatami i prowizjami można było zdobyć nawet 57 punktów.
Dom  Inwestycyjny BRE Banku zajął pierwsze miejsce z oceną 61, 5 pkt, znacznie wyprzedzając  pozostałe biura maklerskie. Drugie oraz trzecie miejsce zajęły odpowiednio:  Bankowy Dom Maklerski PKO BP ( 48, 1 pkt.) oraz Millenium Dom Maklerski ( 44, 5 pkt).

? Zwycięstwo w rankingu jest dla nas wielkim sukcesem i potwierdzeniem słuszności wybranej strategii funkcjonowania. Ciągłe dążenie do podnoszenia jakości oferowanych usług oraz otwarta komunikacja z Klientami pozwalają nam sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów oraz zapewnić profesjonalną obsługę, dopasowaną do potrzeb każdego Inwestora?– mówi Łukasz Grzesło, Dyrektor Biura Zleceń Telefonicznych i Internetowych DI BRE.

 

 

Źródło mDom Maklerski. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kwota   #miesi   #pod   #wynosi