Inwestycje

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze zarabiają pieniądze na giełdzie?

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze zarabiają pieniądze na giełdzie? autorem artykułu jest Daniel Janik Dlaczego niektórzy ludzie potrafią pomnażać pieniądze na giełdzie, podczas gdy niektórzy

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze zarabiają pieniądze na giełdzie?
autorem artykułu jest Daniel Janik

email_symbol_icon_6
Dlaczego niektórzy ludzie potrafią pomnażać pieniądze na giełdzie, podczas gdy niektórzy z najbardziej ostrożnych ludzi tracą na niej wszystko? Co jest podstawowym sekretem zabezpieczania i pomnażania własnego majątku?

Naszym pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery inwestora powinno być uzyskanie odpowiedzi na pytanie czym jest a czym NIE jest inwestowanie? Kolejne kroki powinny pozwolić nam poznać wszelkie sposoby inwestowania dzięki czemu będziemy mogli wybrać dla nas najodpowiedniejsze.

Kogo wolisz słuchać?

Rodziny i znajomych, którzy uważają, że inwestowanie nie ma sensu, bo ryzyko jest zbyt wielkie (choć w życiu nie inwestowali i nawet nie zadali sobie trudu, by poznać zasady inwestowania chociażby na giełdzie) czy też praktyków inwestowania, którzy poprzez odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz wykorzystanie danej wiedzy w praktyce potrafią zarabiać olbrzymie pieniądze (choć nie zawsze, bo nic nie jest w 100% pewne i bezpieczne, nawet lokaty)?

Marcin Krzywda jest jednym z tych drugich, którzy mają lata doświadczeń w inwestowaniu za sobą. Teraz dzieli się zdobytą wiedzą – jest autorem bestsellerów na temat inwestowania na GPW. Czyni to w sposób niezwykły, ponieważ przedstawia wszystko ?po ludzku? a nie w formie suchych regułek.

Oto tylko niektóre z rad przedstawionych w jego niezwykłym poradniku:
– czym jest a czym nie jest inwestowanie?
– jak grać, aby wygrać?
– czym jest analiza techniczna, fundamentalna i portfelowa?
– jak wykorzystać analizę techniczną w praktyce

Tego jest dużo więcej, a wszystko po to, byś dokładniej poznał zasady inwestowania i tym samym obniżył ryzyko związane z inwestowaniem własnych pieniędzy. Nie ryzykuj swoich pieniędzy bez wcześniejszego przygotowania, bo cudowne rozmnożenie zdarza się bardzo rzadko…

Marcin Krzywda w swojej pierwszej książce (jest tego 4-częściowa seria) ?GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce? przedstawia niezbędne podstawy inwestowania. Nauczysz się z niej wszystkiego, co jest konieczne byś mógł czy mogła zacząć inwestować na giełdzie bez wychodzenia z domu.

A to już wiesz?  Najmniejsze przedsiębiorstwa mocno odczują podwyżkę cen prądu. To może skłonić ich do inwestycji we własne źródła energii

W swojej książce mówi Dlaczego warto inwestować… przedstawia Osobowość inwestora… przedstawia różne Rodzaje inwestycji… tłumaczy czym jest Giełda od środka… pokazuje Jak grać, żeby wygrać… oraz zdradza wiele innych ?sekretów? związanych z inwestowaniem na GPW. Nie dziwi więc fakt, że jego publikacja już od dłuższego czasu utrzymuje się w 10 bestsellerów wydawnictwa Złote Myśli i zbiera setki bardzo dobrych opinii czytelników.

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Jeśli uznasz, że książka ta nie spełnia Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując pełną zainwestowaną kwotę!

Zamów więc już teraz Giełdę Papierów Wartościowych w praktyce i spraw, by Twoje pieniądze wreszcie zaczęły na Ciebie pracować!

Nie zezwalam na zmianę linków partnerskichBezpieczeństwo Twojej firmy
Misja: sukces

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

hastagi na stronie:

#www konto-inwestycyjne pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy