Inwestycje

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze zarabiają pieniądze na giełdzie?

Dlaczego niektórzy ludzie prawie zawsze zarabiają pieniądze na giełdzie?
autorem artykułu jest Daniel Janik

email_symbol_icon_6
Dlaczego niektórzy ludzie potrafią pomnażać pieniądze na giełdzie, podczas gdy niektórzy z najbardziej ostrożnych ludzi tracą na niej wszystko? Co jest podstawowym sekretem zabezpieczania i pomnażania własnego majątku?

Naszym pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery inwestora powinno być uzyskanie odpowiedzi na pytanie czym jest a czym NIE jest inwestowanie? Kolejne kroki powinny pozwolić nam poznać wszelkie sposoby inwestowania dzięki czemu będziemy mogli wybrać dla nas najodpowiedniejsze.

Kogo wolisz słuchać?

Rodziny i znajomych, którzy uważają, że inwestowanie nie ma sensu, bo ryzyko jest zbyt wielkie (choć w życiu nie inwestowali i nawet nie zadali sobie trudu, by poznać zasady inwestowania chociażby na giełdzie) czy też praktyków inwestowania, którzy poprzez odpowiednie przygotowanie teoretyczne oraz wykorzystanie danej wiedzy w praktyce potrafią zarabiać olbrzymie pieniądze (choć nie zawsze, bo nic nie jest w 100% pewne i bezpieczne, nawet lokaty)?

Marcin Krzywda jest jednym z tych drugich, którzy mają lata doświadczeń w inwestowaniu za sobą. Teraz dzieli się zdobytą wiedzą – jest autorem bestsellerów na temat inwestowania na GPW. Czyni to w sposób niezwykły, ponieważ przedstawia wszystko ?po ludzku? a nie w formie suchych regułek.

Oto tylko niektóre z rad przedstawionych w jego niezwykłym poradniku:
– czym jest a czym nie jest inwestowanie?
– jak grać, aby wygrać?
– czym jest analiza techniczna, fundamentalna i portfelowa?
– jak wykorzystać analizę techniczną w praktyce

Tego jest dużo więcej, a wszystko po to, byś dokładniej poznał zasady inwestowania i tym samym obniżył ryzyko związane z inwestowaniem własnych pieniędzy. Nie ryzykuj swoich pieniędzy bez wcześniejszego przygotowania, bo cudowne rozmnożenie zdarza się bardzo rzadko…

Marcin Krzywda w swojej pierwszej książce (jest tego 4-częściowa seria) ?GPW I – Giełda Papierów Wartościowych w praktyce? przedstawia niezbędne podstawy inwestowania. Nauczysz się z niej wszystkiego, co jest konieczne byś mógł czy mogła zacząć inwestować na giełdzie bez wychodzenia z domu.

W swojej książce mówi Dlaczego warto inwestować… przedstawia Osobowość inwestora… przedstawia różne Rodzaje inwestycji… tłumaczy czym jest Giełda od środka… pokazuje Jak grać, żeby wygrać… oraz zdradza wiele innych ?sekretów? związanych z inwestowaniem na GPW. Nie dziwi więc fakt, że jego publikacja już od dłuższego czasu utrzymuje się w 10 bestsellerów wydawnictwa Złote Myśli i zbiera setki bardzo dobrych opinii czytelników.

Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Jeśli uznasz, że książka ta nie spełnia Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując pełną zainwestowaną kwotę!

Zamów więc już teraz Giełdę Papierów Wartościowych w praktyce i spraw, by Twoje pieniądze wreszcie zaczęły na Ciebie pracować!

Nie zezwalam na zmianę linków partnerskichBezpieczeństwo Twojej firmy
Misja: sukces

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

hastagi na stronie:

#www konto-inwestycyjne pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy