Biznes Giełda

DO OK S.A. laureatem rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2020

Data publikacji: 2020-11-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: DO OK S.A. laureatem rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2020
Kategoria: BIZNES, Giełda

DO OK, notowana na NewConnect spółka, zajmująca się doradztwem technologicznym i tworzeniem oprogramowania, została wyróżniona w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

DO OK S.A. laureatem rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2020 BIZNES, Giełda - DO OK, notowana na NewConnect spółka, zajmująca się doradztwem technologicznym i tworzeniem oprogramowania, została wyróżniona w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

DO OK, notowana na NewConnect spółka, zajmująca się doradztwem technologicznym i tworzeniem oprogramowania, została wyróżniona w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, który wyłania najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej. DO OK zajęła 34. miejsce w kategorii Fast 50, którą podobnie jak w ubiegłych latach zdominowały przedsiębiorstwa specjalizujące się w tworzeniu oprogramowania. Misją spółki jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług opartych na idei zrównoważonego rozwoju, powiązanego z koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu. Na przestrzeni ostatnich czterech lat wzrost przychodów DO OK S.A. wyniósł 710 proc.

– Klasyfikacja w rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE to dla nas duże wyróżnienie i motywacja do dalszego działania zgodnie z przyjętą przez nas misją przyczyniania się do kreowania zrównoważonej przyszłości. Chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój i pracującym na sukces naszej firmy. Razem tworzymy zespół, który dostarcza produkty i rozwiązania, które pomagają dbać o jakość życia ludzi, ich zdrowie i samopoczucie, a także dobre nawyki. We współpracy z klientami istotne znaczenie odgrywają dla nas wspólne wartości,  takie jak innowacyjność, wymiana wiedzy oraz świadomość wpływu  prowadzonej działalności na rynek, branżę i środowisko naturalne – mówi Dmitrij Żatuchin, prezes i założyciel DO OK. – Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślane i odpowiedzialne działanie w sektorze technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT), może wygenerować zadowalające wyniki finansowe, jak również znaleźć praktyczne zastosowanie w wielu dziedzinach życia i biznesu – dodaje.

W 21. edycji rankingu firmy doradczej Deloitte najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej aż 30 proc. miejsc zajmują spółki z Polski. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, zestawienie zdominowały firmy zajmujące się tworzeniem oprogramowania, wśród których znalazło się m.in. DO OK.

DO OK działa w branży IT od dekady. Firma koncentruje się na ofercie konsultingowej i dostarczaniu kompleksowych usług programistycznych w obszarach FinTech, MedTech, HealthCare i łańcucha dostaw, z wykorzystaniem technologii blockchain, Big Data, aplikacji internetowych, rozwiązań mobilnych i kompleksowych. Strategiczne rynki DO OK pod względem generowanych przychodów i kluczowych projektów to Holandia, Polska, Estonia oraz kraje nordyckie. Integracja działań na rynku zagranicznym i chęć lepszego zrozumienia potrzeb klientów skłaniają do angażowania nowych ekspertów odpowiedzialnych za rozwój biznesu, marketing i sprzedaż.

W listopadzie do spółki dołączyła Sari Brander, dotychczas związana m.in. z firmami takimi jak Microsoft i działającą w obrębie technologii i usług informatycznych amerykańską PGi. Nowa Head of Growth jest zaangażowana w rozwój grupy kapitałowej DO OK na rynku skandynawskim.

Również w tym miesiącu współpracę z zespołem odpowiedzialnym za kreowanie nowych czynników wzrostu rozpoczął Mihail Yaroshuk. Mihail posiada bogate doświadczenie w zakresie marketingu internetowego, kampanii digitalowych i pozyskiwania leadów sprzedażowych, które zdobywał w międzynarodowych korporacjach. Nowo nawiązana współpraca jest efektem uczestnictwa w rządowym programie wsparcia dla Białorusi – Poland.Business Harbour, którego celem jest ułatwienie specjalistom IT, start-upom i innym firmom bezproblemowej relokacji i rozpoczęcia działalności na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

– Jednym z fundamentalnych założeń w DO OK jest dzielenie się wiedzą i cennym doświadczeniem oraz podejmowanie współpracy z ekspertami działającymi na rynku międzynarodowym. W ten sposób stajemy się firmą o globalnym zasięgu i potencjale, otwierającą się na nowe perspektywiczne rynki zbytu i innowacyjne sektory. Taką strategię zamierzamy kontynuować w przyszłości – podsumowuje Dmitrij Żatuchin.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
DO OK S.A. laureatem rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2020 BIZNES, Giełda - DO OK, notowana na NewConnect spółka, zajmująca się doradztwem technologicznym i tworzeniem oprogramowania, została wyróżniona w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.
Hashtagi: #BIZNES #Giełda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy