Finanse

Doradcy Aspiro zaangażowani w pomoc powodzianom

Zakończyła się właśnie akcja zbierania darów dla osób poszkodowanych w powodzi, prowadzona przez punkty Aspiro. W pomoc osobom dotkniętym klęską żywiołową włączyło się 65 mKiosków, usytuowanych w galeriach i centrach handlowych największych polskich miast.

1266296_morpho_peleides_4[1]

Od połowy czerwca br. wszyscy, którzy chcieli pomóc osobom poszkodowanym w powodzi, mogli zrobić to za pośrednictwem punktów naziemnych sieci Aspiro. Przy mKioskach stanęły koszyki, w których doradcy zbierali najpotrzebniejsze powodzianom artykuły.

Wybraliśmy punkty rozmieszczone w galeriach handlowych głównie z uwagi na ich dostępność – tłumaczy Agnieszka Zakrocka, odpowiedzialna za przeprowadzenie akcji. – Każdy robiąc zakupy dla siebie, miał okazję przekazać najpotrzebniejsze rzeczy powodzianom. Jesteśmy zadowoleni z wyników akcji – dodaje Zakrocka.

W wybranych punktach doradcy Aspiro zbierali artykuły spożywcze oraz środki czystości, które są przedmiotami pierwszej potrzeby dla wszystkich poszkodowanych. W mKioskach można było zobaczyć plakaty zachęcające do wzięcia udziału w akcji pomocowej oraz oklejone logotypem Aspiro kosze.

Wszystkie artykuły zebrane w ramach akcji zostaną przekazane lokalnym punktom Polskiego Czerwonego Krzyża, który będzie dystrybuował je wśród osób poszkodowanych w powodzi.

Wszyscy pracownicy Aspiro zaangażowani w akcję serdecznie dziękują za udział w akcji oraz okazaną potrzebującym pomoc.

Aspiro jest spółką pośrednictwa finansowego, funkcjonującą w strukturach BRE Banku SA. Powstała w czerwcu 2009 r. Bazuje na modelu dystrybucji łączącym elementy sprzedaży produktów finansowych różnych partnerów wraz z obsługą Klientów mBanku i MultiBanku. Informacje na temat spółki, partnerów oraz oferty można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.aspiro.net.pl.

http://aspiro.netpr.pl/pr/164267/doradcy-aspiro-zaangazowani-w-pomoc-powodzianom

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy