Biznes Giełda

DRIFT21 od ECC Games z nowymi aktualizacjami

Data publikacji: 2020-09-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: DRIFT21 od ECC Games z nowymi aktualizacjami
Kategoria: BIZNES, Giełda

ECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, wprowadza nową aktualizację do swojej flagowej produkcji DRIFT21, dostępnej w formule wczesnego dostępu (early access). Grac

DRIFT21 od ECC Games z nowymi aktualizacjami BIZNES, Giełda - ECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, wprowadza nową aktualizację do swojej flagowej produkcji DRIFT21, dostępnej w formule wczesnego dostępu (early access). Grac

ECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, wprowadza nową aktualizację do swojej flagowej produkcji DRIFT21, dostępnej w formule wczesnego dostępu (early access). Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w driftowaniu na nowym obiekcie z japońskiego kompleksu EBISU.

– DRIFT21 to nasz najważniejszy projekt, który udoskonalamy wspólnie ze społecznością graczy, wsłuchując się w ich preferencje i opinie. To założenie przyświecało nam od samego początku tworzenia gry. Tor EBISU Circuit West, to jeden z czołowych torów driftingowych na świecie. Wprowadzenie tego obiektu do DRIFT21 będzie prawdziwym testem umiejętności dla każdego miłośnika wirtualnego driftu. Gracz będzie musiał wykazać się zwinnością, refleksem oraz zdecydowaniem i błyskawicznymi reakcjami podczas prowadzenia auta po torze – mówi Piotr Wątrucki, prezes ECC Games.

EBISU Circuit West charakteryzuje się długimi prostymi odcinkami trasy, ale także szybkimi i bardzo wymagającymi zakrętami. Kierowcy osiągają wysokie prędkości, niemożliwe do uzyskania na innych torach EBISU. Łączna długość EBISU Circuit West to ponad 2100 metrów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także niewielki plac treningowy zwany KuruKuru Land.

W najbliższych tygodniach DRIFT21 otrzyma aktualizację, która wprowadzi także nowe wersje językowe do gry. Oprócz już istniejącego języka angielskiego i polskiego, gracze będą mogli wybrać francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, japoński, koreański i chiński.

W ostatnich miesiącach ECC Games wprowadzało szereg nowości, których celem było rozszerzanie dostępnej zawartości gry oraz ulepszanie jakości rozgrywki.

Mając na uwadze maksymalizację potencjału wczesnego dostępu gry DRIFT21, spółka podjęła także działania nakierowane na ulepszenie modelu jazdy i zachowania samochodu na torze. Prace przebiegały przy współpracy z wydawcą gry 505 Games oraz społecznością zbudowaną wokół gry.

Na początku września do gry trafił kultowy dla drifterów samochód – BMW E46, a także potężny silnik V8, który po przeróbkach pozwala osiągać moc ponad 1000 koni mechanicznych. W ostatnich miesiącach dodane zostały także kolejne tory wyścigowe – EBISU Touge oraz EBISU North.

– Jesteśmy przekonani, że zaimplementowane do projektu nowe funkcjonalności przyczynią się do podniesienia realizmu driftu i wprowadzą gracza na wyższy poziom zaawansowania. Na bieżąco monitorujemy komentarze i uwagi jakie przekazują nam gracze. Aktywnie współpracujemy z naszą społecznością i dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć tytuł jakiego oczekują gracze – podsumowuje prezes ECC Games.

 

 

O spółce:

ECC GAMES S.A. to polskie studio deweloperskie notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, które tworzy gry od 2010 roku. Studio skupia entuzjastów motoryzacji, którzy realizują swoją pasję do samochodów i sportów motorowych, tworząc gry o samochodach. Firma wyprodukowała m.in. Car Mechanic Simulator 18 na iOS i Androida. Rozwój DRIFT21 aktywnie wspierają zawodowi kierowcy, mechanicy i sędziowie driftu. Aby zagwarantować najwyższy możliwy poziom realizmu w DRIFT21, ECC Games S.A. ściśle współpracuje z Pawłem Groszem z teamu Drift Patriot, wicemistrzem serii Drift Open 2017.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
DRIFT21 od ECC Games z nowymi aktualizacjami BIZNES, Giełda - ECC Games, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych, wprowadza nową aktualizację do swojej flagowej produkcji DRIFT21, dostępnej w formule wczesnego dostępu (early access). Grac
Hashtagi: #BIZNES #Giełda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy