Bankowość

Dzień kredytowych okazji w Pekao

W sobotę, 19 czerwca 2010 r. Bank Pekao SA daje możliwość skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnej oferty kredytów mieszkaniowych. Tylko tego dnia w ponad 180 placówkach w całej Polsce klienci będą mieli okazję otrzymać kredyt mieszkaniowy bez prowizji i z marżą w wysokości jedynie 1,7 %.

http://media.pekao.com.pl/pr/163945/dzien-kredytowych-okazji-w-pekao1271494_butterfly_-_kaisermantel[2]

Warunki specjalne będą obowiązywać dla wszystkich kredytów mieszkaniowych w złotówkach i dla wszystkich klientów Banku Pekao SA, którzy zgłoszą się do oddziału tylko w najbliższą sobotę, natomiast kompletny wniosek o kredyt złożą do dnia 31 lipca 2010 r. Dodatkowym atutem oferty jest możliwość uzyskania kredytu na 100% wartości nieruchomości (po ubezpieczeniu brakującego wkładu własnego) oraz długi okres kredytowania – do 30 lat.

Wszystkie kredyty mieszkaniowe w Banku Pekao SA są udzielane w złotówkach, co chroni klientów przed niekorzystnymi skutkami wahań kursów walut. Istnieje także możliwość dobrowolnego ubezpieczenia kredytów od ryzyka utraty pracy oraz zawieszenia spłaty rat w trakcie całego kredytowania – łącznie nawet na 12 miesięcy.

Szczegóły oferty i lista placówek, w których organizowany jest Dzień Otwarty Kredytów, są dostępne na stronie internetowej www.pekao.com.pl, http://www.pekao.com.pl/dzienotwarty-kredyty oraz pod numerem infolinii 801 334 334.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #1   #aby   #Bank   #banki   #banku   #br   #celu   #cia   #Departamentu   #Detalicznych   #dla