Inwestycje

guru analizy technicznej – już 1 lipca w Gdyni

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium: ?Ocena bieżącej sytuacji na GPW i prognozy na najbliższą przyszłość.

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium: ?Ocena bieżącej sytuacji na GPW i prognozy na najbliższą przyszłość. Analiza techniczna?. Prowadzący: Paweł Szczepanik. W czasie szkolenia omówione zostaną wybrane indeksy polskie i światowe oraz spółki z indeksu WIG20.

Seminarium odbędzie się w środę, 1 lipca 2009 r. w Gdyni, w Morskim Instytucie Rybackim, ul. Kołlątaja 1, sala im. Prof. Demela. Początek spotkania o g. 17

480968_brown_hatZgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: Elzbieta.Uchanska@dibre.com.pl , z podaniem imienia oraz nazwiska.

Celem spotkań jest szerzenie wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych i światowym rynku kapitałowym, tym razem wśród społeczności Trójmiasta. Cykliczne konferencje umożliwiają integracje osób zainteresowanych tematem, a także wymianę poglądów o rzeczywistości polskiej GPW oraz tendencjach na rynkach światowych. DI BRE prowadzi cykl warsztatów o rynku kapitałowym przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Spektrum tematów jest bardzo szerokie, ale zawsze dostosowane do wiedzy oraz oczekiwań uczestników. Spotkania mają charakter wykładowo- warsztatowy i są prowadzone przez doświadczonych specjalistów DI BRE.

Wszystkie oferowane przez DI BRE usługi są kreowane z uwzględnieniem preferencji Klientów i świadczone w sposób dostosowany do ich oczekiwań. Dla niektórych grup Inwestorów DI BRE komponuje specjalne pakiety dostosowane do specyfiki poszczególnych grup. Takie dedykowane pakiety zostały utworzone m.in. dla studentów, dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Klientów korzystających z usług ? Private Banking?, Klientów korzystających z usług bankowości elektronicznej ( eMakler w mBanku oraz Usługa Maklerska w Multibanku) , Klientów zarządzających aktywami. Dla szczególnie wymagających Klientów, posiadających specjalne oczekiwania, DI BRE oferuje produkty ?szyte na miarę?.

Paweł Szczepanik – makler w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Karierę zawodową w dziedzinie finansów rozpoczął w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. w 1993 roku jako makler giełdowy- specjalista. Od 1998 roku animator rynku kontraktów terminowych. Obecnie pracuje w Biurze Sprzedaży i Operacji Zagranicznych. Regularnie prowadzi spotkania posesyjne dla Inwestorów w warszawskim Punkcie Obsługi Klienta, w czasie których szczegółowo są omawiane indeksy, instrumenty pochodne oraz najbardziej płynne spółki w oparciu o analizę techniczną . Dodatkowo prowadził cykl szkoleń dla inwestorów we współpracy z Gazetą Giełdy Parkiet oraz bierze udział w licznych seminariach organizowanych przez Dom Inwestycyjny BRE Banku. Jego hobby to wędkarstwo, czas wolny spędza z rodziną.

A to już wiesz?  Lokata z bonusem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy