Wiadomości branżowe

Humana najsmaczniejsza!

Miesięcznik „Twój Maluszek” ogłosił wyniki konkursu "Ulubione Produkty 2009", przeprowadzonego wśród najbardziej wymagającego jury na świecie – rodziców najmłodszych dzieci. Już po raz trzeci czytelnicy „Twojego Maluszka” mogli przy pomocy SMSów oceniać szesnaście najróżniejszych kategorii związanych z najmłodszymi pociechami. Od

Teaser

Miesięcznik „Twój Maluszek” ogłosił wyniki konkursu “Ulubione Produkty 2009”, przeprowadzonego wśród najbardziej wymagającego jury na świecie – rodziców najmłodszych dzieci.

Już po raz trzeci czytelnicy „Twojego Maluszka” mogli przy pomocy SMSów oceniać szesnaście najróżniejszych kategorii związanych z najmłodszymi pociechami. Od żywności i kosmetyków po ubranka, zabawki, a nawet wózki i foteliki. Bo potrzeby naszych maleństw są ogromne!

Spośród jedenastu mlek wiodących producentów żywności, najsmaczniejsze okazało się Mleko następne Humana 2 PLUS z bananami z prebiotykiem. Analogicznie, najsmaczniejszą kaszką maluszka jest Kaszka Humana mleczno-ryżowa z wiśniami i bananami.

Dla marki Humana jest to szczególne wyróżnienie, które jednoznacznie udowadnia, że najmłodsze dzieci potrzebują smacznych produktów najwyższej jakościmówi Product Manager Agata ChodakowskaW Humanie cały proces ich tworzenia, począwszy od pozyskiwania surowców i ich przetwarzania, podlega ścisłej kontroli. Tym bardziej cieszy nas fakt, że czytelnicy „Twojego Maluszka” docenili wagę właściwego odżywiania dzieci w okresie niemowlęctwa.

Humana od lat współpracuje z ośrodkami badawczymi i promuje szczególnie potrzeby europejskich konsumentów. Skład produktów jest więc najbliższy mleku europejskich mam, które żyją w specyficznym klimacie i specyficznych warunkach środowiskowych kontynentu.

Wybór wymagających konsumentów nie może więc nikogo dziwić. Nagroda przyznana produktom Humana udowadnia, że dzieciom potrzebne są  smaczne produkty wysokiej jakości, spełniające ścisłe wymagania i dostosowane do potrzeb zróżnicowanej diety.

###

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce.
Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie www.humana.pl.

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat Pregnavit, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych – Femisept URO testy owulacyjne i testy ciążowe Averco i As 100. Nowością w ofercie jest organiczny olejek do kąpieli z serii naturalnych kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i dzieci – MIA organic care.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl oraz www.kidy.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy