Wiadomości branżowe

IKE Ubezpieczania ? wkrótce w ofercie MultiBanku

  MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA – od 7 października br. rozszerza ofertę Centrum Oszczędzania o kolejną formę IKE – IKE MultiUbezpieczenie, czyli Indywidualne Konto Emerytalne w formie polisy ubezpieczeniowej. IKE MultiUbezpieczenie będzie zbudowane z dwóch części: ochronnej i inwestycyjnej. Część ochronna, to ubezpieczenie na życie. Część inwestycyjna

 

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA ? od 7 października br. rozszerza ofertę Centrum Oszczędzania o kolejną formę IKE ? IKE MultiUbezpieczenie, czyli Indywidualne Konto Emerytalne w formie polisy ubezpieczeniowej. IKE MultiUbezpieczenie będzie zbudowane z dwóch części: ochronnej i inwestycyjnej. Część ochronna, to ubezpieczenie na życie. Część inwestycyjna zostanie oparta na ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych Generali Życie T.U. S.A charakteryzujących się strategią mieszaną i agresywną. Nowa forma IKE dostępna jest tylko za pośrednictwem Internetu.

 

Od września br. MultiBank oferuje IKE Fundusze: IKE MultiAkcja, IKE MultiWaga, IKE MultiGotówkowy oraz IKE MultiEuroobligacja. Pod koniec br. do oferty MultiBanku zostanie wprowadzone IKE w formie korzystnie oprocentowanej lokaty.

 

Klienci MultiBanku mogą przystąpić do IKE Fundusze za pośrednictwem Centrum Usług Finansowych, Internetu i telefonu.

 

Wszystkie osoby zainteresowane IKE mogą również odwiedzić serwis internetowy Centrum oszczędzania MultiBanku, w którym znajduje się poradnik zawierający szereg informacji o korzyściach wynikających z oszczędzania w ramach IKE, formach oszczędzania w IKE oraz instytucjach oferujących takie produkty.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy