Wiadomości branżowe

Internetowy serwis “mBank jest Kobietą” zmienia oblicze

Specjalną stronę dla piękniejszej części naszych Klientów uruchomiliśmy na początku bieżącego roku. Chcieliśmy, aby było to miejsce, do którego Kobiety przychodzą i mówią: dobrze się tu czuję, bo lubię być Kobietą. Serwis „mBank jest kobietą” to zaproszenie dla wszystkich kobiet do korzystania z oferty wirtualnego banku.” – zaznacza Joanna Sobolewska – odpowiedzialna za prowadzenie projektu.

Serwis ten powstał, aby służyć wszystkim Internautkom, które cenią sobie wolność, niezależność i maksimum korzyści – przyjacielską, kobiecą radą. mBank chce przekonać wszystkie mKlientki, że \”m\” w nazwie banku nie oznacza \”męski\” a jego oferta jest bardzo atrakcyjna dla kobiet.

„Wiemy także, że ‘kobieta zmienną jest’. Latem, gdy zbliżają się wakacje, pragniemy czegoś nowego, odczuwamy potrzebę zmian. Dlatego także internetowy serwis „mBank jest Kobietą” został nieco zmodyfikowany dla mKobiet, które latem są niby te same a jednak bardziej promienne, radosne, uśmiechnięte.” – dodaje Agnieszka Szczygieł z mBanku. 

Od 2 sierpnia br. w serwisie www.kobieta.mBank.com.pl oprócz stałych pozycji takich jak: mBank dla Ciebie, Jak działa mBank czy Podręcznik, gdzie można dowiedzieć się jak funkcjonuje i co proponuje pierwszy wirtualny Bank w Polsce, a także uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące korzystania z najnowocześniejszych usług oferowanych przez mBank, pojawiły się również nowe propozycje.

„Wakacje to okres, w którym nie musimy wiecznie się spieszyć i w końcu udaje nam się żyć trochę spokojniej. Mamy wtedy odrobinę więcej czasu i wreszcie możemy sobie pozwolić, aby wykorzystać go w sposób, na jaki tylko my mamy ochotę. mGaleria to miejsce, w którym można znaleźć wywiady ze znanymi Polkami, kobietami, które osiągnęły sukces.” – zaznacza Magda Machcińska

Na początek letnim gościem kobiecego serwisu jest Krystyna Kofta – autorka pierwszej w Polsce powieści internetowej.

Kolejną propozycją dla mKlientek jest mDziennik, w którym można znaleźć ciekawe historie z życia firmy, opisywane przez kobiety pracujące w mBanku. Można również bezpośrednio do nich napisać. To już nie anonimowe kobiety, teraz ich zdjęcia i adresy e-mailowe są dostępne w Dzienniku. Wszelkie uwagi dotyczące serwisu kobiecego można wysyłać pod adres: info@mBank.com.pl (z dopiskiem \”mBank jest kobietą\”) lub kobieta@mBank.com.pl.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy