Wiadomości branżowe

Inwestycje.pl mają nowego naczelnego

Nowym redaktorem naczelnym portalu inwestycje.pl został Tomasz Miarecki. Wcześniej był m.in. sekretarzem redakcji Gazety Giełdy “Parkiet”, współtworzył także miesięcznik “Businessman.pl”, gdzie był z-cą redaktora naczelnego. Jako z-ca redaktora naczelnego kierował też regionalnymi gazetami we Wrocławiu i Poznaniu. 

Tomasz Miarecki jest również współwłaścicielem firm Sator Media i Professional Media Group zajmujących się działalnością wydawniczą i doradczą. Jest m.in. współautorem książki “Dziennikarstwo od kuchni” oraz wydawcą książki Anny Fastnacht-Stupnickiej “Zostali we Lwowie”.

 Inwestycje.pl to flagowy portal Grupy Inwestycje.pl, odwiedzany przez 900 tysięcy użytkowników miesięcznie. Serwis skierowany jest w szczególności do aktywnych inwestorów, ale również do początkujących graczy. Dostarcza niezbędnych każdemu inwestorowi narzędzi w postaci aktualnych notowań, kalkulatorów, poradników oraz najświeższych doniesień, analiz i raportów z rynków finansowych.

Za kilka tygodni wydawca serwisu – spółka Inwestycje.pl S.A. – zaprezentuje czytelnikom zupełnie nową odsłonę portalu. Nowy layout, lepsza nawigacja, bardziej przejrzysta i intuicyjna strona główna serwisu, bardziej rozbudowane forum – to tylko kilka efektów liftingu portalu, który dokonał się w ostatnich tygodniach.

Inwestycje.pl

Similar Posts