Inwestycje

Jak inwestować to tylko na Wallstreet 14

Zyski jak Tatry wysokie

Jak inwestować to tylko na Wallstreet 14!

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII), największa organizacja inwestorska w Europie środkowej, już po raz 14. zaprasza na Konferencję WallStreet. W tym roku odbędzie się ona w dniach 11 – 13 czerwca w Zakopanem.

Konferencja WallStreet, to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, które zakorzeniło się już w kalendarzu imprez giełdowych. Tradycyjnie odbywa się w sercu Tatr – Zakopanem, w Hotelu Mercure Kasprowy. Podobnie jak w ubiegłym roku, udział w nim weźmie ponad 600 uczestników, w tym liczne grono cenionych praktyków i teoretyków rynku kapitałowego, przedstawicieli instytucji finansowych oraz środowiska inwestorskiego.
jpg_WALL
Podczas tegorocznej konferencji zaplanowanych jest kilkanaście wykładów o tematyce giełdowej, gospodarczej i finansowej oraz ciekawe panele dyskusyjne. Swoje uczestnictwo potwierdzili już m.in. Wojciech Białek (CDM Pekao), Paweł Szczepanik (DI BRE), Jarosław Ziębiec (GPW), Krzysztof Kamiński (HSBC), Tomasz Zaleśkiewicz (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Psychonomia.pl), Piotr Zielonka (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), Marcin Dybek (RSG.pl), Paweł Wielgus (SII), Paweł Śliwa (DM XTB), Robert Nejman, Piotr Kuczyński (Xelion), Marek Zuber (Dexus Partners), Piotr Czapski (EQT Partners), Piotr Cieślak (SII). W trakcie trzydniowego spotkania uczestnicy dowiedzą się czy to już początek nowej hossy, czy też druga fala kryzysu, poznają szanse na nieskomplikowane inwestycje długoterminowe oraz zrozumieją pułapki motywacyjne w procesie inwestowania, mówi Jarosław Dominiak, Prezes Zarządu SII, dzięki temu decyzje inwestycyjne okażą się bardziej trafne, dodaje.

W przeddzień konferencji ? 10. czerwca, organizatorzy planują Dzień Rynków Alternatywnych. W programie przewidzianych jest szereg wykładów poświeconych rynkom: NewConnect oraz Catalyst, co będzie szansą do zdobycia wiedzy na temat nowych okazji do inwestowania. Nie zabraknie też spotkań z przedstawicielami spółek podczas Targów oraz Forum Akcjonariat – organizatorzy przewidzieli obecność nawet 60 spółek z GPW i NC.

Po bogatym programie merytorycznym, uczestnicy odetchną podczas animacji wieczornych. W piątek, goście zasmakuję regionalnego klimatu w trakcie wieczornego spotkania ?na góralską nutę?, a sobotnią, uroczystą Galę spędzą z zespołem Szafa Gra.

www.wallstreet.org.pl

Similar Posts