Wiadomości branżowe

Już jest! Największa promocja kulinarna WINIARY

W styczniu marka WINIARY powraca z rodzinną promocją konsumencką „Kochanie przez gotowanie”. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, dziesiątki laptopów i setki telewizorów. Organizatorzy akcji, handlowcy i partnerzy handlowi marki zgodnie twierdzą, że przygotowane atrakcje gwarantują powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu.  Zorganizowana przez

Teaser

W styczniu marka WINIARY powraca z rodzinną promocją konsumencką „Kochanie przez gotowanie”. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, dziesiątki laptopów i setki telewizorów. Organizatorzy akcji, handlowcy i partnerzy handlowi marki zgodnie twierdzą, że przygotowane atrakcje gwarantują powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu. 

Zorganizowana przez markę WINIARY promocja Kochanie przez gotowanie rozpocznie się 1 stycznia i potrwa do 28 marca 2010 r. Jej tegoroczne hasło Wygraj nagrody jak marzenie zapowiada dobrą zabawę i wiele atrakcji. W puli nagród promocji: aż 300.000 złotych, 60 laptopów marki Dell i 246 telewizorów LCD 26’’ Sony Bravia, do wygrania w 6 losowaniach co dwa tygodnie.

Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy kupić 3 dowolne produkty marki WINIARY i zachować paragon, a następnie wysłać SMS z hasłem WINIARY na numer 70313 lub wysłać 3 kody kreskowe pocztą. Każde kolejne zgłoszenie zwiększa szanse na wygraną. Promocją objęte są wszystkie produkty marki WINIARY.

Kochanie przez gotowanie wesprze silna kampania reklamowa prowadzona w telewizji, prasie oraz ogólnopolskich stacjach radiowych. Dodatkowe działania wspierające zaplanowano w Internecie. W sklepach pojawią się różnorodne materiały POS, a logotyp akcji będzie obecny na bestsellerowych produktach marki.

Kochanie przez gotowanie 2010 to kolejna odsłona dobrze już znanej promocji kulinarnej WINIARY. Zeszłoroczna edycja została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez konsumentów i odniosła sukces handlowy oraz wizerunkowy.

***

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu.

 


Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Złoty znów jest passe

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy