Wiadomości branżowe

Klienci mBanku otworzyli już ponad 170 tys. rachunków

Liczba rachunków prowadzonych przez mBank – pierwszy, wirtualny bank w Polsce, detaliczną część BRE Banku SA, przekroczyła w dniu dzisiejszym liczbę 170 000. Jednocześnie suma depozytów zgromadzonych przez Klientów mBanku to ponad 990 mln złotych.

mBank zdecydowanie prowadzi w spontanicznym i nieustającym rankingu zorganizowanym przez członków grupy dyskusyjnej pl.biznesbanki. mBank zajął także wysokie – drugie miejsce w ogólnopolskim rankingu banków zorganizowanym dla Czytelników Super Expressu.

W dniu wczorajszym mBank wprowadził dodatkowy mechanizm zwiększający bezpieczeństwo korzystania z serwisu transakcyjnego. Jest to identyfikacja połączeń komputera Klienta z mBankiem za pomocą unikalnych, tymczasowych plików typu “cookie”. Mechanizm ten podnosi bezbłędność identyfikacji unikalnej sesji (połączenia) komputera Klienta z serwisem transakcyjnym mBanku.

Ponad trzy tysiące Klientów mBanku posiada już eKARTĘ – najbezpieczniejszą, wirtualną kartę płatniczą Visa mBanku. Karta pozwala na dokonywanie zakupów przez Internet (sklepy wirtualne), do składania zamówień pocztowych “mail orders” i telefonicznych “telephone orders”. Wydawana jest właścicielom i pełnomocnikom ogólnym rachunku eKONTO. Wydzielenie środków z rachunku eKONTO na specjalne subkonto zapewnia bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #lnie   #roku   #Warszawie   #wzrost