Wiadomości branżowe

KLK S.A. dostarczy system zasilaczy awaryjnych liderowi branży energetycznej

KLK S.A. na zlecenie ELTEL NETWORKS realizuje dostawę i uruchomienie zaawansowanego technologicznie systemu zasilania awaryjnego dla serwerowni i pomieszczeń biurowych VATTENFALL w nowym budynku Dyspozycji Ruchu. Producentem systemu jest firma GUTOR.

Zakres planowanych prac obejmuje dostawę systemu zasilania gwarantowanego i jego wdrożenie. Budowany system zasilania zapewni odpowiedni poziomu redundancji, co przełoży się na wysoką dostępność instalowanych w serwerowni systemów IT oraz pewność niezakłóconej pracy Dyspozycji Ruchu.

Jest to już kolejne w tym roku zlecenie dla KLK w obszarze budowy i wyposażania serwerowi, a w szczególności dostawy systemów gwarantowanego zasilania. W ostatnich miesiącach spółka wygrała m.in. zlecenie na realizację profesjonalnej serwerowni dla Wirtualnej Polski S.A. oraz zakończyła budowę nowej serwerowni dla jednej z wiodących instytucji sektora finansowego,

VATTENFALL produkuje, dystrybuuje i sprzedaje ciepło oraz energię elektryczną. Jest największym producentem ciepła i siódmym pod względem wielkości producentem elektryczności w Polsce. Grupa dostarcza 11% energii elektrycznej sprzedawanej w Polsce. Jest właścicielem linii energetycznych o łącznej długości 26 757 km, rozmieszczonych na obszarze 4.221 km2. Vattenfall to jeden z największych inwestorów w polskim sektorze energetycznym. Od chwili rozpoczęcia działalności w Polsce w 1992 roku bierze aktywny udział w kształtowaniu rozwijającego się polskiego rynku energii.
Firma Vattenfall prowadzi obecnie działalność w Danii, Finlandii, Niemczech, Polsce i Szwecji.

ELTEL Networks jest dostawcą usług i produktów dla sektora energetycznego i telekomunikacyjnego. Firma realizuje projekty pod klucz oraz częściowe zamówienia, wykorzystując najlepsze rozwiązania międzynarodowe łącząc je z długoletnim doświadczeniem w realizacji projektów eksploatacyjnych i inwestycyjnych na krajowym rynku.


KLK S.A.
od 2006 roku wchodzi w skład grupy kapitałowej ATM S.A. i jest pionierem na polskim rynku rozwiązań informatycznych. KLK specjalizuje się w usługach integracji systemów zasilania gwarantowanego, usługach integracji systemów IT, projektowaniu i budowie obiektów klasy Data Center, projektowaniu i wdrożenia systemów inteligentnego budynku Connected Real Estate.

Źródło ATM S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy