Wiadomości branżowe

Kolejna ?Loża Teatralna Klubu Aquarius? – program partnerski MultiBanku i Teatru Rozrywki w Chorzowie

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - wraz z rozpoczęciem nowego sezonu artystycznego zainaugurował kolejna „Lożę Teatralną Klubu Aquarius”. Nowa loża powstała w jednym z najpopularniejszych śląskich teatrów - Teatrze Rozrywki w Chorzowie. W ramach współpracy z Teatrem członkowie Klubu Aquarius otrzymują zaproszenia na przedstawienia repertuarowe oraz przedstawienia

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wraz z rozpoczęciem nowego sezonu artystycznego zainaugurował kolejna ?Lożę Teatralną Klubu Aquarius?. Nowa loża powstała w jednym z najpopularniejszych śląskich teatrów – Teatrze Rozrywki w Chorzowie. W ramach współpracy z Teatrem członkowie Klubu Aquarius otrzymują zaproszenia na przedstawienia repertuarowe oraz przedstawienia teatrów gościnnych. Dodatkowo każdy z Klubowiczów uzyskuje możliwość zakupu biletów z 30% zniżką. Warunkiem uzyskania biletu ulgowego jest okazanie karty debetowej Visa Electron lub Visa Classic z logo Klubu Aquarius.

?Loże Klubu Aquarius? powstały także w krakowskim Teatrze Stu, Muzeum Historii Miasta w Pałacu Poznańskich w Łodzi oraz Narodowej Galerii Sztuki ?Zachęta?.

Klub Aquarius to oferta skierowana do zamożnych i wymagających klientów, którzy w MultiBanku otrzymują status VIP. Świat Aquarius zakłada, że finanse to nie tylko inwestycje, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy, ale coś więcej. To elitarny Klub dający swoim członkom poczucie wspólnoty i przynależności do grupy najlepszych klientów MultiBanku. Klub Aquarius łączy w sobie tradycyjne, profesjonalne i zindywidualizowane doradztwo w Centrach Usług Finansowych z nowoczesnym modelem zarządzania finansami za pośrednictwem telefonu i Internetu.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy