Inwestycje

Konferencja IPO Day ? Dzień Debiutantów

W drodze na GPW i NewConnect

19. kwietnia odbędzie się kolejna, 28. edycja Konferencji IPO Day ? Dzień Debiutantów.

Dobrą okazją do poznania przyszłych debiutantów jest udział w IPO Day – Dniu Debiutantów – cyklicznym projekcie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych organizowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

– Zdrowe fundamenty spółki, działalność w perspektywicznej branży oraz zdolność do osiągania regularnych zysków jest szczególnie ważna w przypadku spółki wchodzącej na giełdę. Czynniki te powinny być podstawą decyzji inwestora, co do lokowania własnych środków w daną spółkę. – twierdzi Tomasz Krawczyk, Manager ds. Relacji Inwestorskich Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Możliwość spotkania z przedstawicielami emitenta planującego debiut giełdowy, stanowi dobrą okazję do wypracowania opinii inwestora w stosunku do spółki. – dodaje.
Clipboard01
Pierwszy IPO Day odbył się w 2006 roku. Do tej pory inwestorom zaprezentowało się już ponad 100 spółek. W spotkaniach uczestniczyło ok. 1700 inwestorów, a za pomocą łączy internetowych w 27. edycjach wzięło udział już ponad 4000 inwestorów.

Najbliższy IPO Day odbędzie się już po raz 28., 19. kwietnia o godz. 13:00 w Sali Notowań NewConnect, poziom 0. Inwestorzy, analitycy oraz dziennikarze spotkają się tam z Zarządami przyszłych spółek giełdowych.

Podczas spotkania zaprezentują się spółki: RANK PROGRESS SA oraz easyCALL .

Spółka RANK PROGRESS SA, to firma inwestycyjno-deweloperska, która działa w czterech segmentach rozwojowych: Wielkopowierzchniowe Centra Handlowe, Śródmiejskie Galerie Handlowe, Inwestycje Mieszkaniowe oraz Krótkoterminowe projekty o wysokiej rentowności. W gronie klientów spółki znaleźli się m.in.: Carrefour, H&M, Electro World, Empik, VISTULA & WÓLCZANKA, WITTCHEN, APART, SPHINX i wiele innych.

easyCALL, to największa polską telefonią Internetową. Pierwsze konto w tej sieci założone zostało 22 sierpnia 2004 roku. Na początku kwietnia 2005 roku liczba użytkowników easyCALL wyniosła już 50.000. W chwili obecnej z sieci easyCALL korzysta około 200.000 osób.

Współorganizatorem konferencji IPO Day jest GPW w Warszawie, a Partnerem internetowym WSE InfoEngine.

www.sii.org.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy