kredyt hipoteczny

Kredyt mieszkaniowy z dopłatą

Od 7 stycznia 2010 r. MultiBank przyjmuje wnioski o kredyt hipoteczny z dopłatami w ramach rządowego programu ?Rodzina na swoim?.
Z preferencyjnych warunków zakupu mieszkania mogą skorzystać Klienci wnioskujący o kredyt hipoteczny w PLN, który daje możliwość kredytowania zakupu nieruchomości nawet do 100% LTV i rozłożenia spłaty na okres do 45 lat (w ratach równych lub malejących). Przez pierwsze 8 lat rata kredytowa jest pomniejszana o świadczenia z Funduszu Dopłat BGK.

– W tym okresie Klient płaci całą ratę kapitałową oraz część raty odsetkowej, którą współfinansuje BGK. ? mówi Dominik Skrzycki, Naczelnik Wydziału Planów Finansowych w MultiBanku – Maksymalna kwota dopłat to równowartość połowy odsetek jaka przypadałaby na kredyt, którego przedmiotem jest lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2 lub dom jednorodzinny o powierzchni 70 m2. Powierzchnia lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, którego zakup finansowany jest kredytem z dopłatami nie powinna przekroczyć odpowiednio 75 m2 i 140 m2 ? dodaje.
O kredyt mogą ubiegać się małżonkowie, bez względu na ustrój majątkowy obowiązujący w związku i osoby samotnie wychowujące przynajmniej jedno:
– małoletnie dziecko,
– dziecko, na które pobierają zasiłek pielęgnacyjny lub dziecko, które się uczy i nie ukończyło 25 lat.
?Rodzina na swoim? w MultiBanku

Więcej o programie ?Rodzina na swoim? na stronach BGK

Tabela wskaźników przeliczeniowych dla programu ?Rodzina na swoim?

Informacje dodatkowe:
– nazwa kredytu: MultiPlan
– waluta: PLN
– oprocentowanie: od 7,37%
– prowizja za udzielenie kredytu: 0,00% – 4,00%

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy