Wiadomości branżowe

Kredyt na świąteczne wydatki

Klienci MultiBanku mogą skorzystać z promocyjnej oferty bezprowizyjnego kredytu gotówkowego oraz kredytu odnawialnego, z niższym nawet o 7 p.p. oprocentowaniem.    

Klientom, którzy w okresie świątecznym zdecydują się skorzystać z kredytu odnawialnego lub gotówkowego, MultiBank zaproponuje specjalne warunki jego udzielenia.

W przypadku kredytu odnawialnego promocja obowiązuje do 31 stycznia 2011 r. i dotyczy wysokości oprocentowania kredytu w pierwszym roku od jego uruchomienia.

Dla klientów posiadających rachunek Aquarius oprocentowanie będzie niższe od dotychczasowego o blisko 7 p.p. i wyniesie 6,99 proc., a dla właścicieli standardowych rachunków obniżone zostanie o ok. 6 p.p. (obecnie 8,99 proc. – wcześniej 14,75 proc.)mówi Sebastian Wasiak, menadżer wydziału kredytów niehipotecznych MultiBanku.   

Natomiast klienci zainteresowani pożyczką mogą ją uzyskać bezprowizyjnie, dzięki wykupieniu do niej ubezpieczenia.

Osoby, które do 24 grudnia br. zawnioskują o kredyt gotówkowy wraz z ubezpieczeniem „Pakiet MultiBezpieczny”, nie zapłacą prowizji od jego udzielenia. Co więcej zakup polisy gwarantuje też niższe o 1,5 p.p. oprocentowanie kredytu – mówi Sebastian Wasiak. – W rzeczywistości oznacza to, że klient dostaje kredyt z ubezpieczeniem w cenie niższej od standardowej pożyczki bez polisy – dodaje Wasiak.

Kredyt na preferencyjnych warunkach dostępny jest dla wszystkich nowych oraz obecnych klientów banku (promocja nie dotyczy jedynie podwyższeń limitu uruchomionego już kredytu odnawialnego). Wnioskować o niego można za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego, multilinii oraz w dowolnej placówce MultiBanku. Natomiast osoby posiadające wystawione w serwisie transakcyjnym limity kredytowe (w ramach „Oferty dla Ciebie”), mogą je sprawnie uruchomić wypełniając krótki wniosek on-line. W optymalnych warunkach pieniądze z pożyczki przelane zostaną na rachunek klienta nawet w ciągu 15 minut, a kredyt odnawialny uruchomiony zostanie w ciągu jednego dnia roboczego.

Informacje dodatkowe:

Kredyt odnawialny
daje możliwość swobodnego dysponowania pieniędzmi przyznanymi przez bank, bez konieczności podawania celu na jaki są przeznaczone. Uruchamiając go klient może sam zadecydować kiedy i w jakiej kwocie z niego skorzysta. Otrzymane pieniądze zawsze dostępne są na koncie, powiększając w ten sposób saldo rachunku klienta. Ponadto każdy wpływ na konto zmniejsza wysokość zadłużenia i pozwala na ponowne dysponowanie środkami. Co więcej bank nalicza odsetki jedynie od kwoty wykorzystanej w danym miesiącu.

Preferencyjne warunki kredytu odnawialnego:

 

Klienci  Aquarius

Klienci standardowi (MultiKonto Ja, My, Jestem)

Prowizja za udzielenie kredytu

1,2%

1,6%

Oprocentowanie nominalne zmienne

6,99% przez pierwszy rok trwania umowy

8,99% przez pierwszy rok trwania umowy

Więcej na temat promocyjnej oferty kredytu odnawialnego

Przykładowa symulacja kredytu gotówkowego dla właścicieli MultiKonta Ja, My, Jestem:

1. OFERTA STANDARDOWA (bez ubezpieczenia): 5 tys. na 12 m-cy, prowizja 3%, oprocentowanie 15,25% RATA: 465,44 PLN, całkowita kwota do spłaty: 5585,26 PLN

2. OFERTA PROMOCYJNA (z ubezpieczeniem): 5 tys. na 12 m-cy, prowizja 0%, oprocentowanie 13,75%, RATA: 458,03 PLN, całkowita kwota do spłaty: 5496,38 PLN

Warunki kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem „Pakiet MultiBezpieczny”:

 

Klienci Aquarius posiadający rachunek od 6 m-cy

Klienci standardowi posiadający rachunek od 6 m-cy

Klienci nowi, posiadający rachunek krócej niż 6 m-cy

Prowizja za udzielenie kredytu

0% od kwoty kredytu

0% od kwoty kredytu

0% od kwoty kredytu

Oprocentowanie nominalne zmienne*

13,25%

13,75%

14,75%

*okres kredytowania: 6-36 m-cy

Szczegółowe informacje na temat kredytu gotówkowego

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy