Wiadomości branżowe

mBank wyróżniony za karty

mBank - lider na rynku bankowości elektronicznej, detaliczne ramię BRE Banku SA, po raz drugi z rzędu otrzymał wyróżnienie w kategorii skuteczność dotarcia z ofertą w II Ogólnopolskim Rankingu Kart Magnetycznych - Kart Bankowych, zorganizowanym przez Tygodnik Finansowy Gazeta Bankowa i Zarząd Targów Warszawskich.   mBank współpracując z organizacją Visa International

mBank – lider na rynku bankowości elektronicznej, detaliczne ramię BRE Banku SA, po raz drugi z rzędu otrzymał wyróżnienie w kategorii skuteczność dotarcia z ofertą w II Ogólnopolskim Rankingu Kart Magnetycznych – Kart Bankowych, zorganizowanym przez Tygodnik Finansowy Gazeta Bankowa i Zarząd Targów Warszawskich.

 

mBank współpracując z organizacją Visa International oferuje swoim Klientom:

 

–     karty Visa Electron dla Klientów indywidualnych, do rachunków: eMAX, eKONTO i izzyKONTO – są to podstawowe karty w mBanku, służące do płatności bezgotówkowych i wypłat w bankomatach,

–     karty Visa Gold do rachunków eMAX i eKONTO, o znacznie wyższych limitach wypłat w bankomatach i płatności bezgotówkowych. Kartami Visa Gold Klienci mogą płacić we wszystkich punktach honorujących karty Visa, także w Internecie, przez telefon i korespondencyjnie. Wszyscy posiadacze tych prestiżowej kart płatniczych korzystają z szeregu dodatkowych usług, w postaci pakietów ubezpieczeń,

–     kartę Visa Business Electron do rachunku firmowego mBIZNES Konto,

–     wirtualną eKARTĘ i eM eKARTĘ, które służą do bezpiecznej realizacji transakcji wirtualnych: w Internecie, korespondencyjnie i telefonicznie. eM eKARTA jest pierwszą kartą wydawaną wspólnie z partnerami mBanku: Merlin.pl oraz eCard SA, która gwarantuje dodatkowe korzyści dla użytkowników.

 

Motyw delfina – przyjaznego, radosnego ssaka, to znak rozpoznawczy kart płatniczych mBanku. Wielu Klientów uważa je za najciekawsze karty na rynku. „Rekin mBIZNESU” stał się już symbolem rachunku firmowego w mBanku, a czarna izzyKARTA znakiem rozpoznawczym młodych ludzi żyjących w stylu izzy.

 

Dodatkowo mBank wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym STU Ergo Hestia SA oferuje ubezpieczenie kart płatniczych dla swoich Klientów pod nazwą Pakiet Bezpieczna Karta. Jest to pierwsze ubezpieczenie oferowane przez bank wirtualny na polskim rynku, gwarantujące zabezpieczenie środków pieniężnych zgromadzonych na koncie (do sumy ubezpieczenia) w przypadku użycia karty przez osoby nieuprawnione oraz pokrycie strat w razie rabunku gotówki pobranej z bankomatu.

 

mBank uruchomił także wspólnie z partnerami nowy projekt pod nazwą mRabatki, który promuje płatności kartami mBanku oraz izzyBanku. Obecnie mBank współpracuje z siecią salonów odzieżowych RESERVED, która do końca br. będzie nagradzać płatności kartami mBanku oraz izzyBanku 10% rabatem na wszystkie swoje produkty.

 

http://www.mRabatki.mBank.com.pl

 

Podsumowując najważniejsze wyróżnienia dla mBanku w okresie dwóch lat działalności warto przypomnieć przyznanie prestiżowej nagrody Alicji. Jurorzy konkursu, wśród nich m.in. profesorowie Marek Belka, Antoni Kantecki i Ryszard Ławniczak wyróżnili Alicją 2000 BRE Bank SA za nowoczesny, elektroniczny mBank.

 

W 2001 roku VII Polskie Forum Kapitałowo-Finansowe na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Usług Bankowych \”Twoje Pieniądze\” przyznało brązowy medal dla mBanku za najlepiej skonstruowany produkt eKONTO w kategorii rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

 

mBank zdobył także jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych za osiągnięcia w dziedzinie marketingu bezpośredniego – Boomerang. Organizator konkursu – Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego – bardzo wysoko oceniło nie tylko strony internetowe www.mBank.com.pl, ale przede wszystkim skuteczność internetowej kampanii marketingowej.

 

W roku 2001 redakcja Dotcomu oraz zespół First Tuesday Warsaw wręczyli Patenty, nagrody za osiągnięcia w dziedzinie Internetu i nowych technologii. W kategorii Transformacja nagrodę otrzymał BRE Bank za produkt mBank.

 

BRE Banku SA został także wyróżniony Srebrną Effie, nagrodą w kategorii usługi finansowe za produkt mBank, kampanię: „Ludzi i pieniądze traktujemy poważnie”.

W 2001 roku jury konkursu Teraz Internet przyznało nominacje dla BRE Banku w kategorii „Dom Maklerski, Bank, Usługi Ubezpieczeniowe” za prowadzenie domeny internetowej www.mBank.com.pl 

 

Pod koniec 2001 roku mBank otrzymał główną nagrodę Grand Targeton, w konkursie na najlepszy projekt internetowy, oraz nagrodę w kategorii na najlepszy projekt połączenia działalności internetowej z tradycyjną jako \”Pierwszy wirtualny bank w Polsce – i jego serwis WWW\”.

 

W styczniu 2002 roku mBank otrzymał kolejne wyróżnienie Teraz Internet w II edycji konkursu na najlepsze serwisy internetowe. W maju 2002 roku BRE Bank SA otrzymał nagrodę od Visa International za wydanie 100.000 kart Visa z wizerunkiem \”delfinków\”.

 

W br. mBank został także laureatem dorocznej nagrody Gazety Giełdy Parkiet w kategorii „Najciekawszy nowy produkt finansowy 2001 roku”.

 

http://www.cafe.mbank.com.pl/nagrody.html#ti

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy