Wiadomości branżowe

mBank wysoko w rankingu kredytów hipotecznych

mBank zwyciężył w trzech kategoriach rankingu banków udzielających kredyty mieszkaniowe, przygotowanym przez firmę Expander.

Doradcy Expandera ocenili, że mBank jest najlepszy w następujących kategoriach:

  • Najtańszy kredyt we frankach szwajcarskich,
  • Najkorzystniejsze warunki wcześniejszej spłaty,
  • Bank, któremu najbardziej zależy na klientach.

mBank zajął także wysokie miejsca jako bank najszybciej rozpatrujący wnioski, najlepszy dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą oraz oferujący najlepszy kredyt na budowę domu.

To już kolejny ranking, w którym mBank otrzymuje bardzo wysoką łączną notę za ofertę mPLANU hipotecznego, który zawiera w sobie zalety produktu kredytowego i depozytowego, połączone mechanizmem bilansującym – powodującym zmniejszenie obciążeń odsetkowych kredytu i pozwalającym na zmniejszenie obciążeń podatkowych.

mPLAN hipoteczny skierowany jest do wszystkich Klientów, którzy chcą realizować swoje potrzeby mieszkaniowe i budowlane, bądź potrzebują pożyczki na inny, dowolny cel.

O atrakcyjności mPLANU hipotecznego świadczy:

  • mechanizm bilansujący – czyli sposób na zmniejszenie odsetek od kredytu i skrócenie okresu jego spłaty. Dzieje się tak dzięki możliwości bilansowania kwoty kredytu hipotecznego oszczędnościami – od sumy kredytu odejmujemy sumę oszczędności/środków na koncie Klienta i dopiero od tej kwoty naliczane są odsetki. Dodatkowo Klient może oszczędzić znacznie więcej, gdy jego współmałżonek lub inni członkowie rodziny także przekazują swoją pensję na to samo konto – więcej pieniędzy przez dłuższy czas bilansuje kwotę zadłużenia,
  • atrakcyjne oprocentowanie kredytu,
  • brak ukrytych opłat i prowizji – np. za wcześniejszą spłatę kredytu,
  • wygoda – informacje o kredycie dostępne są przez Internet i telefon.

http://www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/mplan/index.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy