Wiadomości branżowe

mBIZNES debet – dla zachowania płynności finansowej firmy

mBank proponuje przedsiębiorcom mBIZNES debet – prosty sposób na zapewnienie firmie płynności finansowej.

mBIZNES debet ? do tej pory DSD (Dopuszczalne Saldo Debetowe) – to idealne rozwiązanie m.in. do realizacji zobowiązań, w przypadku opóźnienia wpływu przychodów.

O mBIZNES debet Klienci mogą wnioskować przez Internet lub u operatora mLinii. Procedura przyznania debetu została znacznie uproszczona w stosunku do procedury wnioskowania o DSD. Klienci mogą otrzymać mBIZNES debet nawet w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia wniosku.

mBank nie pobiera prowizji za przyznanie mBIZNES debetu, a jego maksymalna wysokość to 12,5 tys zł.

mBIZNES debet przyznawany jest Klientom, którzy posiadają rachunek mBIZNES konto od co najmniej trzech miesięcy, a suma wpływów w tym czasie wynosi przynajmniej 500 zł. Kwota udostępnionego limitu zależy od średniej wartości wpływów na rachunek w tym okresie.

Klienci, którzy od sześciu miesięcy, regularnie płacą swoje zobowiązania do ZUS i US z rachunku mBIZNES konto, mogą otrzymać nawet o 25% wyższy limit debetu.

Od Klientów, którzy ubiegają się o limit w wysokości do 2 tys. zł, mBank nie wymaga przesyłania żadnych dodatkowych dokumentów.

Szczegóły oferty:

http://www.mbank.com.pl/oferta/kredyty/debet/index.html  

mBIZNES to atrakcyjna oferta mBanku skierowana do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. mBank chcąc zapewnić Klientom Maksimum korzyści i wygodę umożliwia zarządzanie finansami firmy 24 h godziny na dobę, poprzez Internet i telefon. Poza mBIZNES debetem, mBank proponuje firmom rachunek mBIZNES konto (3%), atrakcyjnie oprocentowaną lokatę a vista mBIZNES max (4,8%) oraz kredyt hipoteczny dla mikrofirm. Otwarcie i prowadzenie rachunków mBIZNES jest bezpłatne. Obecnie w mBanku otwartych jest już przeszło 84 tys. rachunków mBIZNES.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy