Wiadomości branżowe

MultiBank – 20 tys. wydanych kart kredytowych

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wydał już ponad 20.000 kart kredytowych Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Platinum Credit. Karty kredytowe posiada już Produkt ten posiada już ponad 10 % klientów MultiBanku i 25% członków Klubu Aquarius.

Karty kredytowe MultiBanku pozwalają korzystać z jednego z najdłuższych na polskim rynku, 53-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów handlowo-usługowych, w 200 krajach. Na życzenie Klienta bez żadnych dodatkowych opłat MultiBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielne ustalenie kodu PIN. Tak jak w przypadku innych produktów MultiBanku, zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24. Umożliwia to Serwis Internetowy, usługa SMS i WAP, a także Centrum Obsługi Telefonicznej z Automatycznym Serwisem Telefonicznym.

Karty VISA CREDIT – przeznaczone są dla klientów o dochodach miesięcznych powyżej 1400zł. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego w przedziale od 1000zł do 10000zł. Opłata za kartę kredytową to 70 zł, ale klient, który założy MultiKonto zasilane przelewem z wynagrodzenia może otrzymać kartę bez opłaty rocznej.

Karty VISA GOLD CREDIT – wyposażone są dodatkowo w pakiet ubezpieczeń podróżnych i skierowane są do klientów o dochodach miesięcznych powyżej 5000zł. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego nawet do 50000zł. Opłata roczna za kartę kredytową to 250zł.

Karty VISA PLATINUM CREDIT – przeznaczone są dla wybranej grupy klientów o szczególnym znaczeniu dla MultiBanku. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego aż do 100000zł. Opłata roczna za kartę kredytową to 500zł, inne usługi dodatkowe jak ubezpieczenie podróżne, wydanie duplikatu karty czy karty dodatkowej są dla posiadaczy tych kart bezpłatne.

Karty kredytowe MultiBanku zostały wyróżnione w rankingach kart kredytowych opublikowanych przez dziennik Rzeczpospolita. W rankingu z października br. Visa Credit została uznana za jedna z najlepszych kart kredytowych na rynku. W rankingu kwietniowym Visa Credit MultiBanku została uznana za najlepszą kartę dla osób dokonujących płatności za zakupy kartą i terminowo regulujących zadłużenie oraz dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W kategorii kart prestiżowych wyróżniona została karta Visa Platinum Credit. Karty kredytowe zostały nagrodzone także w rankingach Rzeczpospolitej opublikowanych w latach 2003 i 2002 oraz rankingach przeprowadzonych przez Pulsu Biznesu.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #pl   #pocz   #ponad   #tku