Wiadomości branżowe

MultiBank – I miejsce wśród „wypukłych” kart kredytowych w rankingu Pulsu Biznesu

Karta kredytowa Visa Credit MultiBanku – detalicznej części BRE Banku SA – zajęła II miejsce w rankingu kart kredytowych dziennika Puls Biznesu i osiągnęła najlepszą pozycje wśród wypukłych kart kredytowych wydawanych obecnie w Polsce. Karta Visa Credit MultiBanku otrzymała najwięcej punktów za wysokie bezpieczeństwo karty, czyli zabezpieczenie karty w przypadku kradzieży lub innych zdarzeń losowych oraz za 53-dniowy okres nieoprocentowanego kredytu. Ze względu na elastyczne zasady oceny klienta, Visa Credit MultiBanku została też uznana za szeroko dostępną kartę kredytową dla osób, które cenią kontrolę i monitoring swoich wydatków.

Klient, który posługuje się kartą kredytową MultiBanku może stale korzystać z nieoprocentowanego kredytu. MultiBank płaci za zakupy dokonane przez posiadacza karty kredytowej i co miesiąc wysyła do posiadacza karty wyciąg z rozliczonymi transakcjami, z prośbą o spłatę zadłużenia w ciągu 23 dni. Klient, który ureguluje w całości zadłużenie z tytułu dokonanych zakupów, nie zapłaci żadnych odsetek od kredytu. W ten sposób Klient płacący kartą kredytową MultiBanku może korzystać z nieoprocentowanego kredytu nawet przez 53 dni.

MultiBank dba również o bezpieczeństwo posiadaczy kart. Każdy posiadacz karty kredytowej MultiBanku otrzymuje bezpłatnie pakiet ubezpieczeń chroniący go przed stratami aż na 72 godziny wstecz od momentu zastrzeżenia karty w przypadku jej utraty. Pakiet zawiera też ubezpieczenie od rabunku gotówki wypłaconej przy użyciu karty. Dodatkowym bonusem jest możliwość otrzymania karty kredytowej ze zdjęciem bez żadnych dodatkowych opłat.

Klient zainteresowany kartą kredytową nie musi posiadać konta osobistego w MultiBanku. MultiBank oferuje kartę Visa Credit osobom, które ukończyły 21 lat i posiadają stałe miesięczne dochody w minimalnej wysokości 1400 zł netto. W zależności od wysokości dochodów oraz wydatków miesięcznych przyszły posiadacz karty może liczyć na limit kredytowy do 10.000 zł. Do uzyskania karty kredytowej wystarczy dokument tożsamości, wniosek o wydanie karty oraz dokument poświadczający wysokość dochodów. Stali klienci MultiBanku mogą skorzystać z wydania karty na uproszczonych zasadach.

W listopadzie 2002 roku karta Visa Credit MultiBanku zajęła również 1 miejsce w rankingu kart kredytowych dziennika Rzeczpospolita.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dno   #Internet   #mBanku   #rodk