Wiadomości branżowe

MultiBank – interaktywne badania maksymalnego dziennego limity wypłat dla studenckiej karty Visa Electron.

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – uruchomił na swojej stronie internetowej ankietę dotyczącą maksymalnych dziennych limitów wypłat dla studenckiej karty Visa Electron. Głosować mogą wszyscy posiadacze MultiKonta jestem. Celem badania jest skonsultowanie z klientami, czy aktualny limit wypłat ustalony na kwotę 1000 zł jest zgodny z ich potrzebami i oczekiwaniami.

MultiBank proponuje w ankiecie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia dziennego limitu wypłat dla studenckiej karty Visa Electron. W przypadku podwyższenia kwoty proponowany jest jeden z progów 2000zł, 3000zł lub 4000zł. Studenci posiadający MultiKonto jestem mogą również głosować za obniżeniem dziennego limitu wypłat z 1000zł do 200zł lub 500zł.

Obecnie 7% głosujących opowiada się za limitem 200zł, 14% za limitem 500zł, 34% za limitem 1000zł, 19% za limitem 2000zł, 6% za limitem 3000zł i 19% za limitem 4000zł.

Wyniki ankiety posłużą do ustalenia optymalnego limitu wypłat z bankomatów zapewniającego swobodę dysponowania środkami zgromadzonymi na koncie i jednoczesne bezpieczeństwo w przypadku zagubienia lub kradzieży karty. Głosować w ankiecie można do 3 grudnia br.

MultiBank przeprowadził już podobne badania dotyczące maksymalnych dziennych limitów wypłat w ramach MultiKonta ja i my.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #koniec   #netto   #roku   #zysk