Wiadomości branżowe

MultiBank – nowy serwis internetowy dla przedsiębiorców www.dlafirmy.pl

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - uruchomił nowy serwis internetowy dla przedsiębiorców - www.dlafirmy.pl. Serwis doradczy został poświęcony zagadnieniom związanym z dotacjami z Unii Europejskiej

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – uruchomił nowy serwis internetowy dla przedsiębiorców – www.dlafirmy.pl. Serwis doradczy został poświęcony zagadnieniom związanym z dotacjami z Unii Europejskiej oraz możliwym źródłom finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych realizowanych przez Przedsiębiorców.

Na stronach serwisu znajdują się także informacje o MultiKredycie Europejskim pozwalającym na sfinansowanie inwestycji objętych dotacjami Unijnymi oraz aktualne informacje gospodarcze i prawne poświęcone dotacjom. Korzystając z porad eksperta MultiBanku, do którego kontakt został zamieszony w serwisie można uzyskać odpowiedzi na indywidualne pytania dotyczące zasad uzyskiwania dotacji z funduszy UE.

Serwis został podzielony na trzy obszary tematyczne: ?Przewodniki po programach?, ?Jak otrzymać dotacje?? oraz ?Oferta MultiBanku?. Na stronach poświęconych programom unijnym można znaleźć wyczerpujące informacje dotyczące funduszy przedakcesyjnych oraz funduszy strukturalnych. Strony informujące o sposobach uzyskania dotacji krok po kroku przedstawiają proces ubiegania się o dotacje oraz pozwalają na wybór odpowiedniego programu pozwalającego na sfinansowanie planowanej inwestycji. Kalkulator zamieszczony na stronach pozwala zaś na wyliczenie maksymalnej kwoty dotacji (wartość dotacji brutto). Wybierając odpowiedni fundusz oraz podając informacje dotyczące formy prawnej przedsiębiorstwa oraz sposobu rozliczania z Urzędem Skarbowym można uzyskać szczegółowy wykaz dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o dotacje oraz uzyskania MultiKredytu Europejskiego. Na stronach znajdują się także wzory wniosków o dotację oraz wzór – ?Planu projektu?.

Wypełnienie odpowiedniego formularza zamieszczonego na stronach serwisu umożliwia umówienie się na spotkanie z doradcą MultiBanku, będącym ekspertem w dziedzinie programów unijnych dla przedsiębiorców.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy