Wiadomości branżowe

MultiBank – podwyższenie dziennego limitu wypłat dla kart Visa Electron

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - od 2 grudnia br. podwyższa maksymalny, dzienny limit wypłat gotówki w bankomatach dla kart Visa Electron w ramach MultiKonta ja i MultiKonta my. Nowy limit dziennych wypłat gotówki wynosić będzie 3000zł.MultiBank oferuje swoim Klientom karty debetowe Visa Electron i Visa Classic, a także netk@rtę służącą do bezpiecznych płatności w Internecie. Nowością w ofercie MultiBanku jest „Dżinsówka”, karta typu Visa Electron przeznaczona dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.Wszystkie karty debetowe MultiBanku na życzenie Klienta mogą być objęte „Pakietem Bezpieczna Karta” obowiązującym w kraju i za granicą. Obejmuje on ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty i ubezpieczenie od utraty środków pieniężnych pobranych z bankomatu. Biorąc pod uwagę fakt, że większość szkód związanych z zagubieniem lub kradzieżą kart następuje w pierwszych godzinach po jej utracie MultiBank chroni środki na kontach Klientów na 12 godzin przed zastrzeżeniem karty. Takie rozwiązanie oszczędza Klientom MultiBanku kłopotów i daje czas na spokojne zgłoszenie szkody na policję i zastrzeżenie karty. Dodatkową

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – od 2 grudnia br. podwyższa maksymalny, dzienny limit wypłat gotówki w bankomatach dla kart Visa Electron w ramach MultiKonta ja i MultiKonta my. Nowy limit dziennych wypłat gotówki wynosić będzie 3000zł.

MultiBank oferuje swoim Klientom karty debetowe Visa Electron i Visa Classic, a także netk@rtę służącą do bezpiecznych płatności w Internecie. Nowością w ofercie MultiBanku jest „Dżinsówka”, karta typu Visa Electron przeznaczona dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat.

Wszystkie karty debetowe MultiBanku na życzenie Klienta mogą być objęte „Pakietem Bezpieczna Karta” obowiązującym w kraju i za granicą. Obejmuje on ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty i ubezpieczenie od utraty środków pieniężnych pobranych z bankomatu. Biorąc pod uwagę fakt, że większość szkód związanych z zagubieniem lub kradzieżą kart następuje w pierwszych godzinach po jej utracie MultiBank chroni środki na kontach Klientów na 12 godzin przed zastrzeżeniem karty. Takie rozwiązanie oszczędza Klientom MultiBanku kłopotów i daje czas na spokojne zgłoszenie szkody na policję i zastrzeżenie karty. Dodatkową korzyścią „Pakietu Bezpieczna Karta” jest to, że chroni on karty debetowe, co nie jest powszechną usługą w ofercie polskich banków.

MultiBank posiada też w swojej ofercie karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Platinum Credit.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wirtualny pre-paid w nowej odsłonie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy