Wiadomości branżowe

MultiBank – Tygodniowy Dzień Dziecka

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - zorganizował specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka. Każde MultiKonto młodzieżowe, które zostanie otworzone w czasie trwania tygodniowej promocji (01.06. - 06.06.03.) do ukończenia 18 lat przez Właściciela rachunku będzie prowadzone za darmo. MultiKonto młodzieżowe, to rachunek dla młodych ludzi

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – zorganizował specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka. Każde MultiKonto młodzieżowe, które zostanie otworzone w czasie trwania tygodniowej promocji (01.06. – 06.06.03.) do ukończenia 18 lat przez Właściciela rachunku będzie prowadzone za darmo.

MultiKonto młodzieżowe, to rachunek dla młodych ludzi uczący w odpowiedzialny i bezpieczny sposób zarządzać finansami. Właścicielem rachunku może zostać każdy nastolatek w wieku od 13 do 18 lat.

MultiKonto młodzieżowe można założyć i obsługiwać za pośrednictwem Internetu www.multibank.pl, multilinii – 0 801 300 000, 48 42 6 300 000 (dla telefonów komórkowych i połączeń zagranicznych) lub w Centrum Usług Finansowych MultiBanku. Dzięki tym kanałom komunikacji, a także usłudze SMS i WAP młodzi ludzie mogą kontrolować stan swoich finansów podczas wakacyjnych wyjazdów, obozów narciarskich, czy szkolnych wycieczek. MultiKonto młodzieżowe to połączenie rachunku ROR oprocentowanego w wysokości 3,00% oraz rachunku oszczędnościowego. Na rachunku oszczędnościowym można lokować środki finansowe powyżej 100zł, korzystając z wyższego oprocentowania do 3,50% w skali roku.

Warunkiem założenia MultiKonta młodzieżowego jest zgoda rodzica lub opiekuna, a także konieczność ustanowienia pełnomocnika. Pełnomocnikiem może być rodzic lub opiekun. Wybór na pełnomocnika osoby trzeciej (siostry, brata, itp.) musi odbyć się za zgodą rodziców lub opiekunów.

Każdy posiadacz MultiKonta młodzieżowego otrzymuje specjalną, bezpłatną „Dżinsową” kartę Visa Electron, którą można płacić w kraju i zagranicą. Dzienny limit wypłaty z bankomatu to 200zł, a wartość zakupów regulowana kartą nie powinna przekroczyć kwoty 500zł. Korzystając z „Dżinsówki” można bez żadnych opłat i prowizji wypłacać gotówkę w sieci ponad 430 bankomatach Euronetu.

„Dżinsówka” wraz z „Pakietem Bezpieczna Karta” to zwiększenie bezpieczeństwa młodych ludzi, dzięki wyeliminowaniu konieczności noszenia „gotówki w kieszeni”. Pakiet obejmuje ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty lub utraty środków pieniężnych pobranych z bankomatu na skutek rozboju. Ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty chroni finanse młodych ludzi w przypadku zagubienia lub kradzieży karty przed stratami spowodowanymi transakcjami dokonanymi przez osobę nieuprawnioną. Suma ubezpieczenia wynosi 5000 zł. „Pakiet Bezpieczna Karta” chroni środki na koncie na 24 godzin przed zastrzeżeniem karty. Takie rozwiązanie daje czas na spokojne zgłoszenie szkody na policję i zastrzeżenie karty. Ubezpieczeniem od utraty środków pieniężnych pobranych z bankomatu objęte są pieniądze wypłacone w kraju bądź zagranicą, które zostały utracone na skutek rozboju, w ciągu 1 godziny od pobranie. Suma ubezpieczenia wynosi 1000 zł. Opłata miesięczna za „Pakiet Bezpieczna Karta” to 2zł.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy