Wiadomości branżowe

MultiBank w MultiPlanie Walutowym obniża oprocentowanie – CHF od 2,75% w skali roku

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – obniżył w ramach MultiPlanu Walutowego minimalne oprocentowanie kredytów udzielnych we frankach szwajcarskich do 2,75% w skali roku. Obniżeniu uległo również oprocentowanie pożyczki hipotecznej i wynosi obecnie od 3,90% CHF w skali roku.

MultiPlan Walutowy przeznaczony jest dla osób zainteresowanym kupnem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Planując tego typu inwestycje nie zawsze udaje się skonstruować precyzyjny budżet. Czasami występują nieprzewidziane dodatkowe koszty spowodowane uroczystością okolicznościową, zakupem samochodu lub kwoty przeznaczone na urządzenie przyszłego mieszkania zwiększają się wraz ze zmianą koncepcji aranżacji wnętrz. MultiBank umożliwia Klientom w ramach MultiPlan Walutowego uzyskanie w bardzo krótkim czasie kolejnego kredytu oprocentowanego na poziomie kredytu hipotecznego.

Kredyt samochodowy w ramach MultiPlanu Walutowego przyznawany jest bez dodatkowych zbędnych formalności, w wysokości nawet do 120% wartości kupowanego samochodu. Okres spłaty – w ratach równych lub malejących – wynosi od 6 miesięcy do 7 lat.

Kredyt gotówkowy w MultiPlanie Walutowym można przeznaczyć na dowolny cel. Spłata następuje w ratach stałych lub malejących przez okres od 6 miesięcy do 3 lat.

Kredyt odnawialny w Planie Finansowych MultiPlan Walutowym przyznawany jest na okres 12 miesięcy, powiększając saldo dostępnych środków na rachunku Klienta. Każda spłata w całości lub części kredytu powoduje, że odnowi się on o spłaconą kwotę. W okresie trwania umowy kredytowej można korzystać z kredytu odnawialnego wielokrotnie.

Kompleksowa oferta kredytowa MultiPlanu Walutowego pozwala w szybki i wygodny sposób kupić i urządzić mieszkanie lub dom, nabyć samochód i pojechać na wymarzone wakacje.

MultiPlan Walutowy oprócz kredytów umożliwiających różne inwestycje, zapewnia też korzystne lokowanie oszczędności. Niewielka różnica oprocentowania między kredytami i oszczędnościami w ramach MultiPlanu Walutowego powoduje, że depozyty na okres 1,2,3,6 i 12 miesięcy są oprocentowane 0,3% wyżej niż typowe lokaty MultiBanku. Lokaty terminowe można zakładać na okres od 7 dni do 10 lat. Pieniądze ulokowane w ten sposób przynoszą wymierny dochód z odsetek, a ponad to mogą stanowić zabezpieczenie dla kredytów.

Jeżeli kredyty z Planów Finansowych Klienci wykorzystają na cele mieszkaniowe (zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 21 listopada 2001) odsetki od nich można będzie odliczyć od podstawy opodatkowania.

Kredyty hipoteczne w ramach MultiPlanu Walutowego udzielane są w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich, frankach szwajcarskich i koronach szwedzkich.

Oprocentowanie wynosi CHF od 2,75%, USD od 4,90%, EUR od 5,40%, w skali roku.

Zarządzać Planami Finansowymi można wykorzystując multilinię, Centrum Usług Finansowych MultiBanku lub z pomocą specjalnie stworzonych serwisów internetowych www.wwj.pl i www.multiplan.pl. Nowe strony poświęcone Planom Finansowym wyposażone są w kalkulatory do przeprowadzenia symulacji, a także czytelne prezentacje graficzne obecnej i przyszłej sytuacji finansowej kredytobiorcy.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy