Wiadomości branżowe

MultiBank – zajął 1 miejsce w rankingu ROR-ów tygodnika Newsweek Polska

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wraz ze swoim rachunkiem MultiKonto ja zajął 1 miejsce w rankingu ROR-ów tygodnika Newsweek Polska. Oprócz MultiKonta ja tygodnik Newsweek przyznał też MultiBankowi wysokie 2 miejsce w kategorii najlepszych lokat 3 miesięcznych i 3 miejsce w kategorii najlepszych 12 miesięcznych kredytów gotówkowych.

MultiKonto ja to więcej niż tradycyjny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Przeznaczony jest dla wszystkich osób, które cenią sobie niezależność i możliwość zarządzania swoimi finansami w każdym miejscu i czasie. Łatwa obsługa rachunku z wykorzystaniem Internetu-www.multibank.pl, multilinii 0 801 300 000, usługi SMS, WAP i Centrów Usług Finansowych powoduje, że MultiKonto ja tworzy nowy standard produktu bankowego XXI wieku.

MultiBank oferuje w ramach MultiKonta ja dostęp do rachunku oszczędnościowego (saving), kart płatniczych Visa Elektron i Visa Classic, kredytów odnawialnych, gotówkowych, samochodowych, lokat terminowych i rentierskich, rachunków walutowych, netk@rty i Planów Finansowych.

Wymierne korzyści finansowe posiadaczom MultiKonta ja przynosi rachunek oszczędnościowy (saving). Pozwala on automatycznie lokować wszystkie nadwyżki finansowe powyżej ustalonego przez Klienta limitu, na specjalnym lepiej oprocentowanym rachunku – do 5,25% w skali roku. Zaletą rachunku oszczędnościowego jest to, że Klient może w każdej chwili dysponować środkami zgromadzonymi na savingu bez utraty odsetek.

Wszystkie osoby, które dokonują w Internecie zakupów mogą też uzyskać w ramach MultiKonta ja netk@rtę. Płacenie za sieciowe zakupy netk@rtą to jeden z najbezpieczniejszych na polskim rynku sposobów regulowania należności w Internecie.

Nowością na polskim rynku oferowaną posiadaczom MultiKonta ja są Plany Finansowe. Plany Finansowe to trzy produkty hipoteczne WWJ, MultiPlan i MultiPlan Walutowy. Umożliwiają one uzyskanie kredytów na zakup i remont mieszkania lub domu. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w Planach Finansowych pozwalają Klientom decydować o harmonogramie spłat, zbilansować odsetki od oszczędności z odsetkami od kredytów i uzyskać kredyty odnawialne, gotówkowe, czy samochodowe oprocentowane taką samą niską stopą jak kredyt hipoteczny, czyli 9,90% PLN w skali roku. Plany Finansowe pozwalają przy 20 letnim kredycie na kwotę 120000 zł na spłatę zadłużenia nawet 8 lat wcześniej niż to ma miejsce w tradycyjnym kredycie hipotecznym, a także zaoszczędzenie ponad 100000zł.

Wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z zarządzania finansami z wykorzystaniem MultiKonta ja mogą porozmawiać on-line z doradcą MultiBanku na pierwszym w Polsce czacie bankowym – MultiCzacie. Aby skorzystać z MultiCzatu nie trzeba rejestrować się w żadnym systemie, ani być Klientem MultiBanku. Wystarczy tylko odwiedzić stronę www.multibank.pl i czatować.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy