Wiadomości branżowe

MultiBank – został partnerem w konferencji „E-biznes w Unii Europejskiej”

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – został partnerem w organizowanej przez Dolnośląską Izbę Gospodarczą konferencji „E-biznes w Unii Europejskiej”. Uczestnicy konferencji na przykładzie MultiBanku będę mogli dowiedzieć się jak dla zwiększenia efektywności handlowej i polepszenia komunikacji z klientami można wykorzystać Internet.

„E-biznes w Unii Europejskiej” to cykl konferencji, których celem jest zaprezentowanie możliwości zastosowania rozwiązań internetowych w przedsiębiorstwach. W trakcie spotkań zostaną także omówione dyrektywy Komisji Europejskiej dotyczące prowadzenia handlu, rozliczeń finansowych oraz bezpieczeństwa danych w Internecie. Zaprezentowane zostaną również możliwości pozyskania środków na rozwój technologii Internetowych w przedsiębiorstwach z programu PHARE 2001.

Każde ze spotkań, z których najbliższe odbędą się w Wrocławiu, Zielonej Górze i Legnicy, będzie składało się z części edukacyjnej i warsztatowej. Część pierwsza zostanie poświęcona omówieniu wpływu zastosowania rozwiązań i narzędzi sieciowych na efektywność handlową oraz polepszenie komunikacji w przedsiębiorstwach. Warsztaty poświęcone będą prezentacji praktycznego wykorzystania omówionych w części teoretycznej zagadnień na przykładzie produktów i usług partnerów DIG m.in. MultiBanku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BRE   #dla   #nieruchomo   #pod