Wiadomości branżowe

MultiBank – został nominowany do tytułu Lider Informatyki 2002

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – został nominowany w kategorii Finanse i bankowość do tytułu Lider Informatyki 2002. Konkurs organizowany jest już po raz szósty przez redakcję miesięcznika Computerworld. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali w Teatrze Narodowym w Warszawie 26 września br.

MultiBank powstał w drugiej połowie 2001 roku, jako kolejna incjatywa BRE Banku SA na rynku bankowości detalicznej. Jest pierwszym bankiem internetowym posiadającym sieć placówek. Placówki MultiBanku nie są typowymi oddziałami bankowymi, lecz Centrami Usług Finansowych, gdzie oprócz zwykłych operacji bankowych można uzyskać porady jak lokować pieniądze, przystąpić do programu emerytalnego w ramach II filaru, czy kupić jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych. Odmienność oddziałów MultiBanku, można też zauważyć w wystroju placówek. Specjalnie opracowana aranżacja wnętrz, czy kolorystyka to nieodzowna część Przyjaznego Świata Finansów tworzonego przez MultiBank.

W MultiBanku większość operacji bankowych można wykonać bez wychodzenia z domu lub pracy. Aby założyć konto wystarczy wejść na stronę internetową www.multibank.pl i wypełnić wniosek lub zadzwonić na multinię 0 801 300 000. Podobnie jest z operacjami bankowymi. Wykorzystując Internet można zrealizować wszystkie przelewy, zlecić stałe płatności, w każdej chwili i z każdego miejsca sprawdzić stan konta, a co najważniejsze wszystko to bez dodatkowych opłat i prowizji. W przeciwieństwie do banków typowo wirtualnych MultiBank posiadając sieć placówek może zaproponować swoim Klientom pełną ofertę depozytową i kredytową.

W chwili obecnej MultiBank dysponuje 18 oddziałami w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Częstochowie, Krakowie, Toruniu, Bielsku-Białej, Gorzowie Wielkopolskim i Olsztynie.

Każda placówka MultiBanku dysponuje strefą całodobową wyposażoną w dostęp do multilinii, web kiosku, bankomantu i wrzutni depozytowej. Zastosowanie tych rozwiązań umożliwia korzystanie z usług MultiBanku 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Do końca roku planowane jest uruchomienie kolejnych 12 placówek typu Centrum Usług Finansowych.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #Bank   #maj   #SA   #Sytuacja Stoczni Szczeci