Wiadomości branżowe

Należący do Grupy Bankier.pl portal PIT.pl internetową stroną roku w kategorii finanse

Podczas IV edycji konkursu Webstarfestival 2008 lider informacji podatkowej, portal PIT.pl, został wybrany przez Internautów najlepszą stroną w kategorii Finanse.

W dniu 9 grudnia 2008 roku podczas Gali Finałowej IV edycji konkursu Webstarfestival przyznano nagrody dla najlepszych stron internetowych obecnego roku. Specjaliści z branży internetowej skupieni wokół Akademii Internetu oraz sami Internauci wybrali najlepsze strony www. Istniejący na polskim rynku od 2000 roku portal PIT.pl w głosowaniu Internautów został wybrany najlepszą stroną internetową roku w kategorii Finanse i otrzymał nagrodę Webstar 2008.

Z grona pięciu nominowanych witryn w kategorii Finanse, portal PIT.pl uzyskał w tej kategorii ponad 45% wszystkich głosów Internautów.

Prosty i rzetelny sposób przekazywania aktualnych informacji podatkowych od samego początku był misją serwisów PIT.pl. Obecnie stanowi o naszej sile i przewadze nad konkurencją branżową – powiedział Jacek Wawrowski, prezes zarządu PIT.pl Sp z o.o. Bardzo dziękujemy Internautom, którzy oddali na nas swój głos, a wszystkim użytkownikom i partnerom za zaufanie oraz wieloletnią współpracę – dodał Wawrowski.

Wydawcą założonych w 2000 roku portali podatkowych www.PIT.pl i www.VAT.pl jest należąca do Grupy Bankier.pl spółka PIT.pl.

Dodatkowe informacje:

Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W sierpniu 2008 roku ich liczba wyniosła 1,57 miliona, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 30,1 miliona . W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, PRNews.pl i Mojeauto.pl. Od 19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

PIT.pl to wiodący w polskim Internecie portal podatkowy, z którego korzysta w okresie rozliczeń podatkowych blisko jeden milion użytkowników miesięcznie. Serwisy PIT.pl i VAT.pl od 8 lat stanowią rzetelne i aktualne źródło informacji podatkowej zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla indywidualnych podatników.

Zebrane w jednym miejscu, uporządkowane i w prosty sposób zaprezentowane: poradniki, przegląd prasy, zestawienie interpretacji, akty prawne, wzory dokumentów i deklaracji oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe stanowią swoiste kompendium wiedzy przydatne dla osób prowadzących księgowość samodzielnie, jak i zawodowo.

Prosty i rzetelny sposób przekazywania aktualnych informacji podatkowych od samego początku był misją serwisów PIT.pl. Obecnie stanowi o sile i przewadze nad konkurencją branżową.

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #bezp   #jest   #pln   #ponad