Wiadomości branżowe

Nowa Filia Generali Oddziału Wielkopolskiego

Wielkopolski Oddział Grupy Generali z siedzibą w Poznaniu dokonał uroczystego otwarcia swojej nowej Filii przy ulicy Drygasa 29 w Pile. W uroczystości udział wzięli współpracujący z Filią agenci, pracownicy Oddziału i pracownicy Filii. Utworzenie nowej placówki terenowej podyktowane było dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży i szybko rosnącą liczbą klientów oraz Agencji współpracujących z Grupą Generali na terenie dawnego województwa pilskiego. Powstanie Filii ma celu usprawnienie kompleksowej obsługi klientów Generali, zwiększenia rozpoznawalności marki Generali na lokalnym rynku oraz stworzenie dogodnych warunków pracy dla pośredników sprzedaży produktów Generali.

Placówka jest usytuowana w centrum miasta, w atrakcyjnej lokalizacji, co ułatwia klientom nawet spoza Piły bezproblemowy kontakt z ubezpieczycielem. Biuro znajduje się na parterze i jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Filia zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także ubezpieczeń na życie i umów otwartego funduszu emerytalnego. W siedzibie Filii będzie również możliwość zgłoszenia szkody, wystawiania zaświadczeń o przebiegu ubezpieczenia; sporządzanie aneksów, cesji itp. W przyszłości planuje się rozszerzanie funkcjonalności Filii i zatrudnienie kolejnych pracowników. W placówce pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej na czele z Panią Sylwią Fornal, Menedżerem Filii.

– „Uroczystość otwarcia zawdzięczamy naszym klientom z regionu Piły i współpracującym z Generali agentom z tego regionu. To dzięki ich zaufaniu dostrzegamy możliwości dalszego inwestowania w naszą sieć sprzedaży, co ma służyć poprawie jakości serwisu dla naszych klientów i pośredników. Cieszę się, że w tak znaczącym gospodarczo na mapie Wielkopolski mieście, jakim jest Piła, znajduje się placówka naszego Towarzystwa. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jej szybkiego i sprawnego uruchomienia. Dziękuję za wytężoną pracę, której efekty są już odczuwalne” – mówi Piotr Tadeusz, Dyrektor Oddziału Wielkopolskiego Grupy Generali.

Namiary teleadresowe: ul. Drygasa 29, 64-920 Piła, tel.  067-349 12 85, 067-349 12 86
e-mail: filia.pila@generali.pl                                 

Działalność Grupy Generali w Polsce i na świecie

Od ponad 175 lat Generali prowadzi działalność ubezpieczeniową w ponad 40 krajach. Obecnie z usług Generali korzysta 46 milionów Klientów indywidualnych i korporacyjnych. Generali jest jednym z trzech największych ubezpieczycieli w Europie oraz zajmuje 20 pozycję wśród 2000 największych firm Europy (Global 2000 list prestiżowego miesięcznika "Forbes"). W skład grupy wchodzi niemal 150 firm ubezpieczeniowych i prawie 100 instytucji finansowych oraz agencji nieruchomości mających swoje siedziby w 43 krajach świata.

Generali oferuje swoim Klientom kompleksowe planowanie finansowe. W ofercie Ubezpieczyciela znajdują się klasyczne ubezpieczenia na życie, stworzone dla osób, które chcą zapewnić bezpieczeństwo finansowe sobie i swoim najbliższym. Dla osób, które szukają sposobu na oszczędzanie pieniędzy na przyszła emeryturę Generali przygotowało ofertę ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Klientom indywidualnym Generali oferuje także ubezpieczenia majątkowe, wśród których znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne oraz ubezpieczenia domów i mieszkań, ubezpieczenia osobowe: turystyczne i NNW. Od 1999 roku (od początku działalności funduszy emerytalnych) Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne oferuje członkostwo w Generali OFE. Do dnia dzisiejszego Generali OFE zdobyło zaufanie ponad pół miliona Klientów.

 

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy